Jant Seçim Anketi

Tarafını Seç :)

• Kullanılan toplam oy
    52

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar, golf 7 tungsten gri aracım için jant seçimi konusunda kararsız kaldım, sizce hangisini tercih etmeliyim? Başka önerisi olanlar yorumlarda fikirlerini belirtebilirler. 1. seçenekte isminin Soho olduğunu öğrendiğim Passat b8 opsiyon jantı var, 2. seçenek herkesin bildiği gibi Dijon jant :)

Örnek olması için Soho Jant FotoğrafıWhatsApp Image 2021-03-01 at 20.37.31 (1).jpeg

Birde küçük bir çalışma yapıp Tungsten griye boyamaya çalıştık aracı :)  

jant.jpg

Dijonu herkes biliyor diye düşünüyorum :)

@Musaaksoy Soho dediğiniz sanırım 18" ayrıca Dijone golf Highline Orijinal Jantı olması debebi ile ikisi arasında Dijon

17 in olarak sebring haric en güzeli dijon, sorunlu bir jant olmasaydi madrid'de cok yakisiyor tungsten'e

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym madrid te düşündüm ama dediğiniz gibi sorunlu bir jant ayrıca temizini de bulmak zor biraz

@Musaaksoy  1.2 aracımı orjinal durban spor amortisör ile spariş vermiştim bu yaylar araçla gelen 2cm kısa yaylar daha sonra aracıma mavi mubea takınca bu boşa çıktı 1.0 ile uyumlu olduğu için taktım kullanıyorum... fazla basık sevmeyenler için ideal bir ürün...

@metinkar hocam, yay var sanırım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Soho jant sanki leona daha yakışır gibi duruyor.

@metinkar hocam aracınız hala satılıksa en orjinaline çevirmek için biz hita jantlarımızı vermeye hazırız 😁 yanlış anlamayın dijon için değil işiniz görülsün 😂

Dijon

IMG-20200831-WA0030.jpg

Geri
Üst Alt