Comfortline Upgrade :)

Evet Yine Pazar Klasiği yasaklar varken @İlker34 abinin garaja gittim. Her Pazar Ritüel oldu artık benim için.  :)

-Silecek Suyu Seviye Sensörü Montajı için bidonumuzu far yıkamalı olarak değiştirdik, yan sanayi bir bidon aldım soketi servisten temin etmiştim önceden. İleride Far yıkama yaparız diye de kablosunu da hazırda bıraktık.

- Esp Tuşu da boşta duruyordu ona da bir el attık :)

- R Line direksiyon takımı almıştım onunda montajını yaptık.

Yasaklar bitti fırsat bulduk kör nokta, katlanır ayna ve şerit takip icin hazırlıklara başladık. Bugün ayna montajı ve kapı içlerine kör nokta tesisatı hazırlandı yarin cam değişimi sonra da hafta sonu kalan işler icin insallah @İlker34 bal garajın yolunu tutucaz.

Ekli dosyayı görüntüle 47305

Ekli dosyayı görüntüle 47306

Ekli dosyayı görüntüle 47307
Hayırlı olsun hocam  (y)

Kör nokta ile lane assist birlikte çalışınca kör noktanızda araç varsa direksiyona müdahale ederek şerit değiştirmenize engel oluyor. 

Faydalı bir özellik gerçekten

@metinkar çok sağol abi takip ediyoruz seni :)

@tuncer_2632  eyvallah sağolasın 

@frknyldrm baya iyi ya, kör nokta istediğim ve sevdiğim özellik babamın aracında görünce yapmak istedim. 
Yol kenarında çapraz parklanma yaptığınızı düşünün; geri geri çıkmak hep bir tedirginliğe sebep olur, bazen arkamızı çok sağlıklı göremeyiz, tehlike fark etsek de frene basmak için yeterince hızlı olamayabiliriz. Manevra frenleme varsa o da kör nokta ile birlikte çalışarak böyle bir durumda fren yapıp durduruyor aracı.

Tekrar hayırlı olsun diyelim tüm yeni özellikler için.  (y)

Geri
Üst Alt