VW Işıklı DSG Vites Topuzu

mustik

Üye
İsim
mustafa
Selamlar aracima aliexpresten aldigim makyajli tiguanlarda olan dsg vites topuzunun montajini yaptim.benim.gibi eski vites topuzundan sikilanlar veya yiprana vites topuzunu yenilemek isteyenler var ise alinabilir diye dusundum ve forumdaki arkadaslar icin paylasmak istedim. Bu vites topuzunu eskisinin yerine takmak basit hereseyiyle uyumlu cin vag urunu. Bence arabaya daha sportif bi hava katti ve piano black kaplamalarla uyumlu durdu. Almak isteyenler icin linki asagiya birakiyorum.

TRY 373.92 | DSG AT senkronize elektronik ekran vites topuzu vites hentbol Passat B7 B8 Golf 6 / 7 MOB Tiguan araba aksesuarları

https://a.aliexpress.com/_mKhrqObIMG_20210228_134337.jpgIMG_20210228_132037.jpgIMG_20210227_135259.jpgIMG_20210228_132112.jpgIMG_20210228_135309.jpgIMG_20210228_135422.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gayet güzel olmuş hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizi masrafa sokma hocammm

Gule gule kullanin

Güle güle kullan hocam, bence de çok güzel olmuş. Aracım DSG olsa kesin alırdım

Çok güzel bencede araç içine güzel bir hava katmış...

güle güle kullan...

Çok güzel bencede araç içine güzel bir hava katmış...
güle güle kullan...
Hepinize Tesekkur ederim bende begenerek almistim taktiktan sonra daha da begendim. bmw tarzi bi vites topuzu yapmislar aracin icine hava katti bence de.

@mustik hocam çok güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun ☺️Hazır görmüşken aklıma takılan bir soru var acaba topuz üzerindeki ışıklandırma rengi kodlamayla değiştirilebiliyor mu? Onu merak ettim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar aracima aliexpresten aldigim makyajli tiguanlarda olan dsg vites topuzunun montajini yaptim.benim.gibi eski vites topuzundan sikilanlar veya yiprana vites topuzunu yenilemek isteyenler var ise alinabilir diye dusundum ve forumdaki arkadaslar icin paylasmak istedim. Bu vites topuzunu eskisinin yerine takmak basit hereseyiyle uyumlu cin vag urunu. Bence arabaya daha sportif bi hava katti ve piano black kaplamalarla uyumlu durdu. Almak isteyenler icin linki asagiya birakiyorum.

TRY 373.92 | DSG AT senkronize elektronik ekran vites topuzu vites hentbol Passat B7 B8 Golf 6 / 7 MOB Tiguan araba aksesuarları

https://a.aliexpress.com/_mKhrqObEkli dosyayı görüntüle 43646Ekli dosyayı görüntüle 43648Ekli dosyayı görüntüle 43649Ekli dosyayı görüntüle 43651Ekli dosyayı görüntüle 43652Ekli dosyayı görüntüle 43653

Hayırlı olsun hocam

Bu vites topuzu bana japon otomobillerini anımsatıyor, o yüzden pek hoşuma gitmiyordu ama baktıkça alışıyorum sanki. :)

Akşam karanlıkta foto/video da paylaşabilir misiniz?

@mustik çok şık. güle güle kullanın.

aksesuarcılar 800 civarı satıyordu internette.
vergi ne çıktı ? 
montajı kendiniz yapabildiniz mi ?

teşekkürler

Renk kodlamayla degismio fakat isiklari kirmizi olanda satiliyor ama renk ic ambiyansa uygun olmasi acisindan beyaz olan daha iyi bence. Aksesuarcilar iki.kayina satiyor soyleyim vergisi 19 tl cikti saticiya mesaj atmistim 10 dolar yazin kutuya diye o da 7 dolar yazmis onun icin 19 tl vergi cikti.
Montaji kolay herkes yapabilir youtube da montaj videolari mevcut eski dsg topuzin nasil cikarilacagina dair videolar da var eli retrofite yatkin olanlar rahatlikla yapabilir. Kullanimida cok.guzel bence ele tam oturuyor ergonomik bi yapisi var eskisinden sikildigim icin degistirdim acikcasi.

Geri
Üst Alt