VW Işıklı DSG Vites Topuzu

@mustik hocam cok guzel ve şık olmuş piyano black uyumu cok gzuel gorunuyor hayirli olsun bende yakin zamanda almayı düşünüyorum hatta tiguan dokunmatik klimatronik de almayı dusunuyorum ikisi beraber cok uyumlu gorunuyor 

Tek birsey soracagim bu alttaki dsg tabakasinin acaba piyano black olanını bulabilir miyiz malum bizim golflerde mat siyah var 

@fatihmyigit hocam kodlama kısmını bilmiyorum ama aliexpresste farklı renkte yanan modellere rastlamistim artik yazılımsal mi donanımsal mi bilemedim

Gerçekten güzelmiş hocam, güle güle kullan, bilgi paylaşımı için teşekkürler. Benimkide yiprandi degisirim belki, bi soru bu biraz daha kalın mi?

[mention=3715]mustik[/mention] hocam cok guzel ve şık olmuş piyano black uyumu cok gzuel gorunuyor hayirli olsun bende yakin zamanda almayı düşünüyorum hatta tiguan dokunmatik klimatronik de almayı dusunuyorum ikisi beraber cok uyumlu gorunuyor 
Tek birsey soracagim bu alttaki dsg tabakasinin acaba piyano black olanını bulabilir miyiz malum bizim golflerde mat siyah var 
Piano black olani ben de cok aradim.ama malesef bulamadim yok anladigim kadariyla dokunmatik klima paneliyle yurt disinda yapanlar var o zaman daha da hos bi goruntu oluyor acikcasi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten güzelmiş hocam, güle güle kullan, bilgi paylaşımı için teşekkürler. Benimkide yiprandi degisirim belki, bi soru bu biraz daha kalın mi?
Obur vites topuzuna gore biraz daha kalipli kalin ele daha iyi oturuyor sanki skodalarin dsg topuzu ebatinda acikcasi.

@mustik sende mi bulamadin :(( olanlar var ama passat b8 modeli ile uygun o yuzden bende bulamadım 

[mention=3715]mustik[/mention] merhaba. verdiğiniz linkten bende 6 martta sipariş vermiştim, bugün teslim aldım( ülkeye 16sı girmişti). satıcıya 10$ yaz demiştim, 10 lira vergi çıktı. 
montajı haftaya kalıcak. saygılar

/monthly_2021_03/9FDA88BF-2BE3-4918-A760-60E6E6C765DA.thumb.jpeg.08aa81b77a449aed4525a98c9e124748.jpeg
Gule gule kullanin yakistigini dusunuyorum araca , gayet guzel duruyor.

Selamlar aracima aliexpresten aldigim makyajli tiguanlarda olan dsg vites topuzunun montajini yaptim.benim.gibi eski vites topuzundan sikilanlar veya yiprana vites topuzunu yenilemek isteyenler var ise alinabilir diye dusundum ve forumdaki arkadaslar icin paylasmak istedim. Bu vites topuzunu eskisinin yerine takmak basit hereseyiyle uyumlu cin vag urunu. Bence arabaya daha sportif bi hava katti ve piano black kaplamalarla uyumlu durdu. Almak isteyenler icin linki asagiya birakiyorum.

TRY 373.92 | DSG AT senkronize elektronik ekran vites topuzu vites hentbol Passat B7 B8 Golf 6 / 7 MOB Tiguan araba aksesuarları

https://a.aliexpress.com/_mKhrqObEkli dosyayı görüntüle 43646Ekli dosyayı görüntüle 43648Ekli dosyayı görüntüle 43649Ekli dosyayı görüntüle 43651Ekli dosyayı görüntüle 43652Ekli dosyayı görüntüle 43653

Merhaba hocam, vites topuzunun şu anki halini körüğün altından çekme şansınız var mıdır? Topuz, oturduğu metal çubuğun neresine kadar geliyor ona bakmak istiyorum.

Ben de kendim taktım ama eski vites topuzundan körüğü ayırma ve yeni topuzun mandalını serbest bırakma kısmında epey zorlandım.

Görsel ve hissiyat olarak bence güzel oldu ama şu an mandalın hissiyatı biraz garip, topuzu tam oturtamadım mı diye şüphelendiğim için fotoğraf istedim sizden. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

P_20210402_231539.jpg

P_20210402_231530.jpg

Geri
Üst Alt