FREN YERİNE GAZA BASTI (YAŞLI ADAM ÖLÜMDEN DÖNDÜ)

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Bayan sürücü park yerinden çıkarken fren yerine gaza yüklenince adama vuruyor. Yazık üzüldüm adamcağıza. Neyse ki Allah korumuş. Yine benzerleri galeriden sıfır arabayla camdan uçanlar falan vardı.

https://www.instagram.com/p/CLmDyTBK4BE/?igshid=1991jdwwbmb6n

Arkadaşlar sizce bizim golflerde aynı durum olur muydu? sanmıyorum pek ama manevra frenleme falan bu durumda bir işe yarar mı sizce? 

Yazik amcaya ucuz kurtulmuş

Park manevra freni belirli bir hiz altinda devreye giriyor burada yaramazdı ama baska olumsuz durumlardan kesinlikle kurtarıcı olabilir

Aracim destekledeydi benimde aktif olacakti parca aldik o kadar ugrastirdim ustadlari olmadi

Yazik amcaya ucuz kurtulmuş

Park manevra freni belirli bir hiz altinda devreye giriyor burada yaramazdı ama baska olumsuz durumlardan kesinlikle kurtarıcı olabilir

Aracim destekledeydi benimde aktif olacakti parca aldik o kadar ugrastirdim ustadlari olmadi
7km/h üstünde ise yaramyior, 2018'de aldigim golfün arkasini kapali otoparkta kolona vurdum, nasilsa fren yapar diye dikkatsizce davrandim, sonra arastirdimki 7km/h üstü ise yaramiyor, aci tecrübe oldu, aman dikkkatttt

dayıyı fırlattığı için şanslı, iyi ki duvar arasında kalıp ezilmemiş.

Geri
Üst Alt