V kayışındaki yağlanma ve sıçrama

Aslanaslan

Yeni Üye
İsim
Aslan
Yokmu bir yardım edecek babayiğit Allah aşkına. İki aydır devam eden v kayışı yağlanması var dikkat ederseniz kayışın sağ tarafı ıslak diğer tarafı kuru.nereden geliyor ise o yağ yada ıslaklık v kayışı vasıtasıyla sağa sola sıçratıyor çoğunluk ıslanma kılıma kompresörün orası radyatörün oraları tampon arkası gibi. 3 defa yetkili servise götürüldü aracın devirdaimi kılıma kompresörü kılıma gazı triger kapağı vs Heryere bakıldı hiçbir sızıntı ve sorun görünmüyor araçta su yada yağ eksilmesi de yok. En son v kayışı söküldü Ordaki tüm kasnak lar ve kayış temizlendi arabada hiçbir sorun yok denilip teslim edildi bir gün sonra yine aynı sorun devam ediyor. Hiç kimsenin başına gelmedi mi yaa lütfen yardım edin. Araç Octavia 2017 model 57.000 km de Yeni kasa Optimal paket burada glock35 adlı kullanıcı buna benzer bir paylaşım yaptığı için buradan paylaştım glock35 de bana ulaşırsa sevinirim lütfen yardımcı olun teşekkürler 

IMG_20210215_120107.jpg

@Aslanaslan hocam aynı sorun bende de var...glock35 nikli arkadas veya bu yag kacaginin nereden geldigini bilen varsa yazarsa sevinirim...belli ki bu bircok aracta oluyor..benim tahminim krank kasnak contasi ama bilmiyorum tabi...

Geri
Üst Alt