Filtremarketim.com alışveriş ve izlenimlerim

agacmalzeme

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
 Filtremarketim sitesinden aracımın 90bin bakımı için filtre siparişi verdim sağolsun telefona çıkan arkadaşla araca uygun olup olmadığını teyyit ettik. Dün 1 de sipariş verdim bugün 12 de Çankırıya kargo gelmişti ilk defa bu kadar hızlı kargo aldım. Ürünleri inceledim ve orjinal olduklarında karar kıldım alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Ürünlerin yanında masa takvimi ve 2 adet araç kokusunu hediye olarak göndermişler. İlgili bir site, siteyi bize tanıtan arkadaşlara teşekkür ederim.

IMG_20210220_123801.jpg

Yağıda motul olarak bu siteden almayı düşünüyorum.

Bende şaşkınım aynı saatlerde sipariş vermişiz seninle hemen hemen aynı gün şehir içinde kargoya bile verilmemişken şehir dışına kargo çıkartılıp teslim alman enteresan olmuş :)  ozaman senin memnuniyetinin yanında bende memnun olamadım🤭

3A7F8E61-B8AD-4484-99A5-A8CE6BEFCBF1.jpeg

@metinkar parçalar aynımı bendekiyle. Ben özellikle stok sorup aldım. Belki stoklarında yoksa ondan gecikebilir.

Birde hediye çekini üye olan sadece 1 kez kullanabiliyor başka kullanılamıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@agacmalzeme umarim daha guzel firsatlara kapi acar, onculuk eder..

bi sonraki etapta bu tek kullanim durumunuda konusmak lazim ondan da bi bilgimiz yoktu..

keyifli forumlar

@metinkar benim araç dizel TSI filtrelerde stok sorunu var demekki. Ama sitenin online olarak stok takibi yapması gerekli ilerleyen zamanlarda muhtemelen stok sorununu çözer. Sizin il neresiydi.

@agacmalzeme  :)  Yok istanbuldayom ben çankırıyıda severim...

ben ürünü satan firma ile aynı ildeyim onlar ümraniye ben fatihte...  mıhtemelen stok yok bekleri benim acelem yok zaten ağustosta bakım zamanım:) 

@metinkar Çankırıdasınız sandım sizi 🙂 Foruma üye Çankırı'da olan kimse yok sanırım. Bi buluşma yapardık.

/monthly_2020_08/IMG20200819155100.thumb.jpg.4b680865311ea5561c72859f7a0daa1d.jpgStok sorunu olan arkadaşlar bana ulaşabilir [emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Şaka bir yana 4-5 sene sonra o siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum.
Mallar senden gonderiyor galiba

Guzel stok

@metinkar parçalar aynımı bendekiyle. Ben özellikle stok sorup aldım. Belki stoklarında yoksa ondan gecikebilir.

Birde hediye çekini üye olan sadece 1 kez kullanabiliyor başka kullanılamıyor.
Ben de yakın zamanda buradan filtre almayı düşünüyorum, hediye çeki nedir acaba nasıl kullanabiliriz :)

Geri
Üst Alt