Sarı Jeep Renegade Alınır mı?

cevboz

Üye
İsim
Cevher
Sevgili golf forum uyeleri

Uzun suredir daha genis bi arac arayisindaydim. Arkadasimin renegadeini kullandigimda hem tasarimini hem ozelliklerini cok begendim.

Uygun fiyata 2014 model 70 bin km cam tavandan serit takibine kadar bi cok ozelligi olan hemen hemen boyasiz hasarsiz bi tane buldum. 

Alici takas icin golfumu degerinde sayiyor ve kendi jipini de makul fiyattan veriyor. 

Tek sorun aracin rengi. Her ne kadar kamp-yuruyus sevsem ve bu araci gezip tozmak icin alsam da tek aracim olacagi icin guzel bi karar vermem gerekiyor. 

Yaş 26, uzun sure satmayı dusunmeyecegim.

Sizlerin fikirleri nedir?

20210220_114052.jpg

20210220_114027.jpg

20210220_114009.jpg

Güzel renk, benim hosuma gitti, ama renk sorunsa kaplatirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym hocam bunu da dusundum ama o da bi maliyet ve aradaki ekonomik firsat makasini kapatiyor. Belki ilerisi icin b plani olabilir. Rengi begenmenize sevindim. 

Bence de güzel renk, albenisi var. Ben beğendim. Satarken belki 45 yaş üstü sıcak bakmayabilir ama belli de olmaz.

@cevboz tamamıyla kaplatma maliyetli diyorsanız; değişik çıkarmalar/ yapıştırmalarla ,daha spor bir götünüm sağlanabilir.Böylece kendi renginin hakimiyetinden çıkarılabilir bir görünüm kazandırabilirsiniz, güzel bir tasarımla.

Hocam yolda taksi sanip isaret yapanlara hazirlikli olmak lazim

İsin sakasi begendiyseniz alip keyfine bakin

Her rengin alicisi var

Simdiden hayırlı olsun

IMG_4337.jpg

Zevkler ve renkler tartışılmaz denir 

Renk konusu kimine göre efsane kimine göre ...

Renk hakkında yorum yapmayacağım fakat araç hakkında sorularım var...

Benim de dikkatimı çekmeye başladı bu araç hele %50 otv dilime de girdi ki kanım ısındı:) 

Sıfır 1.0... 231 bin tl 

Dolu dolgun araç gibi özellikleri güzel fakat 

Yol tutuşu rahatlık kronik sorun v.s..

3 kişilik aile için 1 kisimiz 3 yaşında:) yani küçük çocuklu aile için..? 

Uygun olur mu acaba artisi eksisi golfe göre nasıl olur düşünüyorum bilgi sahibi olmak isterim detaylı bilgiye sahip olan arkadaşım varsa...

Özeti bende soruyu degistireyim 

Sarı veya farklı renk 

Jeep Renegade Alınır mı?...:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sevgili golf forum uyeleri

Uzun suredir daha genis bi arac arayisindaydim. Arkadasimin renegadeini kullandigimda hem tasarimini hem ozelliklerini cok begendim.

Uygun fiyata 2014 model 70 bin km cam tavandan serit takibine kadar bi cok ozelligi olan hemen hemen boyasiz hasarsiz bi tane buldum. 

Alici takas icin golfumu degerinde sayiyor ve kendi jipini de makul fiyattan veriyor. 

Tek sorun aracin rengi. Her ne kadar kamp-yuruyus sevsem ve bu araci gezip tozmak icin alsam da tek aracim olacagi icin guzel bi karar vermem gerekiyor. 

Yaş 26, uzun sure satmayı dusunmeyecegim.

Sizlerin fikirleri nedir?

Ekli dosyayı görüntüle 43259

Ekli dosyayı görüntüle 43260

Ekli dosyayı görüntüle 43261
Maliyet konusuna yorum yapamayacağım ama şık bir araç.

Önceliğiniz görsellik ve donanım ise mantıklı bir tercih olacaktır ama ben tercih etmezdim. Jeep değil fiat olarak düşünmek lazım bu aracı. Malzeme kalitesi anlamında Golfü aratır, çok takılmıyorsanız alınabilir.

@Mmt0634 hocam sizi yonlendirebilecek kadar detayli bilgim yok ama binen bidaha inmiyor gordugum kadariyla. Malzeme kalitesi tabiki golf gibi degil ama kendi sinifinda guzel bi arac. Tavani yuksek oldugu icin hacmi genis vs. kismet olur da alirsam sizinle iletisimde olalim detayli konusalim.

@frknyldrm hocamın dediği gibi bu araç 500x ile aynı araba. Almadan önce iyice bir sürün benim fiat araçlarla pek güzel anılarım yok. Sadece 1.6 ve 1.3 multijet motor vw nin motorlarından daha sorunsuz hatta gördüğüm en sorunsuz motor diyebilirim 1.5 dci dan da daha sorunsuz bence. Ama ben linea ve fiorino dışında başka araç sürmedim fiatda. Bu araba iyi midir bilemem ama herşeyi fiat 500x ile ortak belliki şase motor aktarma vs. sürüşü de aynıdır ve golf gibi araçlarla kıyaslanamaz malesef. Yine de iyice bir binin tasarım 10 numara ona lafım yok. 

@VendeTTa hocam beklentimin uzerinde kalite olarak. Kendi sinifinda iyi oldugu kanaatindeyim. Su an icin tek aklimi kurcalayan renk mevzusu. Forumun cogunluguyla zevklerimiz benzer oldugu icin en cok renk konusundaki yorumlarinizi merak ediyorum. 

Geri
Üst Alt