GOLF 7.5 HAYALET EKRAN-DISCOVER PRO MİB 2.5 YARDIM

Sulo313

Üye
İsim
Süleyman yılmazer
Araç
GOLF 2018 MK 7.5 1.6 TDI BMT DSG COMFORTLİNE 115 HP
Herkese hayırlı akşamlar dilerim kıymetli golf tutkusu ailesi 

Golf 7.5 comfortline 2018 dsg aracima hayalet ekran ve discover pro mib 2.5 almayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda 

Sahibinden de satan arkadaslarda hayalet ekranin kodunun son harfi A ile biterken aliexpresste baktığım hayalet ekranlarda kodu B ile bitiyor fotolara koydum bunların arasındaki fark nedir bir fark var midir 

Made in chezech republik olup sonu B ile biten aliexpress te bir kaç model buldum satıcıları da güvenilir turkiyeden birçok arkadaş retrofit işlemleri için kendisinden çok kez alışveriş yapmış güvenilir satıcı 

Önerilerinizi yorumlarınıza ihtiyacim var konuya bir hayli yabancıyım  hayalet ekran orjinalligi kullanımı vs konusunda

Bir de discover pro mib 2.5 9.2 inch ekran unitesini buldum made in germany model onu da fotoda koydum bununla beraber olmasi gereken kodunun ismini bilmediğim bir de ünite kismi gerekli di mi onunla ilgili de yardımlarınıza cok ihtiyacim var ünitenin fotosu kodu vs hangi aparatları ihtiyacim var 

Herkese şimdiden çok teşekkürlerimi sunarim

Screenshot_20210219-214039_sahibindencom.jpg

Screenshot_20210219-213725_AliExpress.jpg

Screenshot_20210219-213731_AliExpress.jpg

Screenshot_20210219-213318_AliExpress.jpg

Screenshot_20210219-213303_AliExpress.jpg

AliExpress kur ve vergi olayından dolayi pahalıya gelebilir

791B ile biten navigasyon destekleyen modeldi sanirim

Araciniz kac km de

Discovery pro 2.5 seti bir arkadas hollandadan Türkiye yolluyor 9.000 tl

9.2 “ cerceve ihtiyaciniz olacak medya icin

@HONEY aracim 74.000 km de 

Yani B ile biten model ekstradan navigasyon destekleyen model di mi 

Made in chezech republik olmasinda sikinti olmaz di mi 

Bir de fotodaki mib 2.5 kodu vs dogru mu bakabildiniz mi ünite haricinde 

Çerçeve temini ayarlanır buyuk malzemeler ayarlansa gerisi hallolur

Chezech sorun olmaz diye biliyorum uzman arkadaslar daha dogru bilgi verebilir

Unite kodu ve ekran kodunu bilmiyorum maalesef

@HONEY aracim 74.000 km de 

Yani B ile biten model ekstradan navigasyon destekleyen model di mi 

Made in chezech republik olmasinda sikinti olmaz di mi 

Bir de fotodaki mib 2.5 kodu vs dogru mu bakabildiniz mi ünite haricinde 

Çerçeve temini ayarlanır buyuk malzemeler ayarlansa gerisi hallolur
Hocam, 

790 A-B-C...-Z Navigasyon Desteklemez

791 A-B-C....Z Navigasyon destekler. Hayalet gösterge alırken buna dikkat etmeniz gerekir. 

Discover Pro MIB 2.5 için bir ünite fotosu koymamışsınız. Yalnızca ekran koymuşsunuz. Ekran doğru ama esas işi yapan ünite. Ayrıca Çin'den aldığınız ünitenin Crack'lenmesi gerekiyor kullanabilmesi için. Bu nedenle Polonya'dan gelen, kırık ürünler daha mantıklı.

Aliexpress'de ısrarcı olmanızın anlamı yok. TR'de daha ucuza bulabilirsiniz @HONEY hocamın dediği gibi

@Alii anladim hocam cok teşekkür ederim kıymetli bilgiler için ısrarcı değilim de son bir sorum daha oldu ki cinden ünite aldik checkyapmak cok zor bir islem mi yani bunu takan arkadaşlar o işlemi de yapabiliyor mu yoksa daha ayri bir yazılım vs mi gerekiyor 

Tekrardan vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim 

@Alii hocam kastettiginiz unite bu mudur

Screenshot_20210220-010606_AliExpress.jpg

@Alii anladim hocam cok teşekkür ederim kıymetli bilgiler için ısrarcı değilim de son bir sorum daha oldu ki cinden ünite aldik checkyapmak cok zor bir islem mi yani bunu takan arkadaşlar o işlemi de yapabiliyor mu yoksa daha ayri bir yazılım vs mi gerekiyor 

Tekrardan vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim 
Hocam Crack işleminin astarı yüzünden pahalıya gelir size. Yapılır TR'de, ama değmez. 

Benim kullandığım ürünlerin fotolarını aşağıda paylaşıyorum: 

WhatsApp Image 2020-03-11 at 17.29.14.jpeg

WhatsApp Image 2020-03-11 at 17.29.14 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-03-11 at 17.29.14 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-03-18 at 18.16.32.jpeg

arkadaslar mib.2.5 pro navigasyonun son guncelleme haritasini indiremedim daha dogrusu calisan orjinal link bulamadim bilgisi olan varmi

@Alii Crack pahaliya gelmez Ali 😉
Teknoloji gelişiyor, alternatif metodlar bulmuşlardır belki. Ben Şubatta yazmıştım. Geçen hafta bir arkadaşa fiyat aldım Discover Pro için 1000 TL dediler Crack için. Sizde var mı güncel fiyat Discover Pro crack için? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende almak istiyorum aracım golf 7.5 2018 midline plus buna uyarmı benim torpido da ünite yok ekstra tesisat mi cekicez bunun için orj. Teypte camera desteklemiyor almışken iyi olsun diye düşünüyorum

Bende almak istiyorum aracım golf 7.5 2018 midline plus buna uyarmı benim torpido da ünite yok ekstra tesisat mi cekicez bunun için orj. Teypte camera desteklemiyor almışken iyi olsun diye düşünüyorum
Hazır kablo tesisatları var 400 ile 750 tl arası bu fiyat yurt içi ve çin lvds kablo kalitesine göre değişmekte üniteyi torpidoya ,mevcut composition color cihazınızın olduğu yerdede ekran olacağı için kablo kısmı zorunlu ,isterseniz mevcut tesisata ekleme yaparak da bu tür cihazları kullanabiliyorsunuz ünitenin torpidodaki yere oturması içinde arka kısmının kesilmesi yada torpidonun değişmesi gerekiyor

Geri
Üst Alt