Vag.com Kodlamada Başlangıç, Yedekleme, Döküman ve Kodlama Sonrası Geri Almak

Muhtemelem hocam. Bakabilecegimiz bir kaynak var mi? Ya da servis bilir mi  acaba ?

Security cod konusunda benimde bir sıkıntım var. Kablo 16.8 araç passat. Engine kısmında müdahale etmek istiyorum ama herşeye dokundyrtmuyor :( müdahale edebilmek için bir şifre varmı ?

Samsung'tan gönderildi...

Muhtemelem hocam. Bakabilecegimiz bir kaynak var mi? Ya da servis bilir mi  acaba ?
Bildiğim kadarıyla yok hocam. Şifre olsa bile paylaştığımız kodlamaların büyük kısmı yapılamıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Security cod konusunda benimde bir sıkıntım var. Kablo 16.8 araç passat. Engine kısmında müdahale etmek istiyorum ama herşeye dokundyrtmuyor [emoji20] müdahale edebilmek için bir şifre varmı ?Samsung'tan gönderildi...

Hocam poloda başıma geldi windowsu bir iki başlatınca bazılarına girdi@fcsrn birlikte yapmıştık

@Beşiktaş1903

Hocam teşekkürler, birde ben bakayım , işten vakit ayıramadım pek. coming home ve amerkan park ile işlerim var . inşallah çözerim.

@Beşiktaş1903
Hocam teşekkürler, birde ben bakayım , işten vakit ayıramadım pek. coming home ve amerkan park ile işlerim var . inşallah çözerim.
Coming Home central elektr long coding kısmında açılır hocam. Amerikan park eğer açılıyorsa o da oradadır.

@MSE

security kod girmeyince erişemiyorum forumdan okudugum kadarıyla ama. dedim ya sakin kafayla bakıcam bi. 

Birde yedek almadım yedek alacagım önce ne olur ne olmaz.

@MSE
security kod girmeyince erişemiyorum forumdan okudugum kadarıyla ama. dedim ya sakin kafayla bakıcam bi. 

Security key istememesi Lazım hocam. Araca bağlandığınızda internet imkanınız da varsa uzaktan bağlanıp bir bakayım isterseniz.

@MSE@MSE

Hocam sizin müsait oldugunuz bir akşam bakalım bana her akşam uyar. bir iki feyz almış olurum sizden hem. :)

Arkadaşlar Auto-Scan yaptığımda aşağıdaki gibi bir arıza gördüm önemli bir şey mi nedir bu?

Address 19: CAN Gateway (J533) 

1 Fault Found:
66052 - Infotainment CAN Bus (SAE Bus E)
          U0065 00 [008] - Performance
          Intermittent - Confirmed - Tested Since Memory Clear
             Freeze Frame:
                    Fault Status: 00000001
                    Fault Priority: 2
                    Fault Frequency: 2
                    Reset counter: 199
                    Mileage: 4973 km
                    Date: 2016.09.30
                    Time: 18:43:42

@erkanz Hocam bugün bu hataları aldım sırasıyla neden olmuş olabilir yardımcı olur musunuz? 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

[mention=51]erkanz[/mention] Hocam bugün bu hataları aldım sırasıyla neden olmuş olabilir yardımcı olur musunuz? 
/monthly_2017_04/1.JPG.c77693ac2223bfc362baf57686c7d8d9.JPG
/monthly_2017_04/2.JPG.884c6066eb76c37612b7ddd33f980ea6.JPG
/monthly_2017_04/3.JPG.a124ef0cffdc736ef05fd6cedadc021e.JPG
Yönetici olarak çalıştirin hocam

@yusuf hocam çok sağolun, hiç olmayacak bir şey gözünüzden kaçar ya öyle oldu bugün :(  ben de korktum yanlış bir şeyler var diye.

Bir arkadaş kendi arabasının gizli özelliklerini açmamı istiyor lakin şahsi bilgisayarımda benim aracım admap dosyası logları vs. mevcut. Sorum şu ki arkadaşın aracına da kendi bilgisayarımı bağlasam log kayıtları üst üste mi biniyor yoksa benimki silinip yeni aracın kayıtları mı geliyor? Bilgisayara sanal bir makine ekleyip işletim sistemi kurarak diğer araçları o şekilde mi bağlamalı? @yusuf hocam işiniz gereği yardımcı olabilirsiniz sanırım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Geri
Üst Alt