Vag.com Kodlamada Başlangıç, Yedekleme, Döküman ve Kodlama Sonrası Geri Almak

@Ender@Salih Sayın ender hocam birde ben ekleme yapayım dedim

araçta bazen geçici arızalar oluşabiliyor kapılar açıkken kilitleme tuşuna basmanız vs kapıları hata olarak gösterebilir bilgilerinize

a9e0c57910de51bae227a33fbdea9c27.jpg
bu kablo uygunmudur arkadaşlar?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aldım gitti ozaman hocam :) teşekkür ediyorum

Hayırlı olsun :)  

5026e6a3790c457c949b6ea6ecbee512.jpg
sonunda geldi :)

İlk kod için bana yardım ederseniz ayrıca sevinirim [emoji41]

Teşekkür ediyorum hocam bir ücretsiz nokta daha oldu bartında... Yanlız oruçdannı bilmem diğerleri zor geldi :) bakalım

Wolfsburg dedi:
@Beşiktaş1903 Hayırlı olsum hocam. [emoji6]  Farklı bir sitede farklı bir araç için aksesuar olarak çok faydalı bir konu açmışsınız onun için de teşekkür edeyim dedim. [emoji4] 
Hocam nerede unutmuşum:) karış karış forum okurken son iki senede bıraktım dh sağ olsun :)

@Beşiktaş1903 Gözünüz korkmasın Hocam, hallederiz hepsini, oruçtandır o. [emoji3] Ekliyorum listeye sizi de.
Hocam bir tatlı almaya çıktım start stop çalışmıyor :) şu avmlerde arabayı çok kaybettim açma kapama yaparken korna sesi çıksın dedik start stop gitti allahtan yedek aldım (aldıysam eğer )

@Beşiktaş1903 s&s her durmada çalışmayabilir. Araç durduğu yerde çok enerji kaybetti ise o yüzdendir. Biraz kullanın kendine gelir.

@Beşiktaş1903 Yusuf Abi'nin de dediği gibi araç durduğu yerde kontak açık beklediği için enerji kaybediyor. Aküyü doldurmak amaçlı start stop girmiyor devreye.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam bir tatlı almaya çıktım start stop çalışmıyor [emoji4] şu avmlerde arabayı çok kaybettim açma kapama yaparken korna sesi çıksın dedik start stop gitti allahtan yedek aldım (aldıysam eğer ) Sent from my iPhone using Tapatalk
Kodlamaya yeni başlayanların yaptıkları ufak değişikliklerden sonra araçta bişeylerin bozulduğunu düşünmeleri, normalde çıkmayan seslerin kodlamadan sonra ortaya çıktığını iddia etmeleri sık rastlanan bir durum hocam. Rahat olun hepsi psikolojiktir :)

Geri
Üst Alt