Golf 7.5 manuel ACC

@ZaGani Aynen 3Q ile baslayan aslinda 7.5 Logo arkası icin üretilmiş olan radar'lar isitmasizdir, bu radar'i 7 araclarda izgara'da kullanmamak gerekir.

@tuncer_2632 Hocam İstanbul'daysan bende Odis'de var, gelirsen bakariz 😉
Evet hocam, cok haklisiniz. Bazı arkadaşlar daha yeni diye golf 7 icin logoici radarlari tercih ediyor. Sonucunda da sogukta ve karli havalarda radar hataya düşüyor. Bunun icin golf 7 lerde mutlaka isitmali radar tercih edilmelidir.

Hareket halindeyken algiladigi bi arac durursa onun durdugunu algilar radar, araba dsg olsaydi kendisi dururdu da, ama algilama mesafesinin disinda duran bir araca yaklasirken arac hareket edene kadar gormeyecektir.

Mode tuşu aracinizda daha önce cruise control olup olmamasindan bağımsız çalışır,  bende çalışıyor, ilk yapıldığında çalışmamisti ama.kodlamalarda eksik vardi, duzelttim ve çalışıyor. Kablonuz varsa bi ara baglanip kontrol edeyim, Mode Tuşu ile hız limitorunu çalışır hale getirebiliriz belki. Ordaki tek sakinca manuel araba oldugundan gaz pedaliniz kickdown'li değildir diye tahmin ediyorum, acil bi durumda gaza yuklensenizde hiz limitoru devreden cikmayacaktir. Kickdown pedal olmasa da hiz limitoru calistirilabiliyormu emin değilim bakmak lazim.
Benim araç 7.5 kickdown mevcut Manuelde. Hız limitörü devredeyken ihtiyaç halinde kickdown yaptığımda limitör geçici olarak devreden çıkıyor ve ses li uyarı veriyor 1 kez. (Necati usta kodlamayı yaptı.) Mode tuşu ile ACC-Hız limitörü seçenekleri arasında geçiş yapılıyor.

@CemK hocam malesef Manisadayın keşke İstanbulda olmsa neler neler yapardım. :)  

@GodThreadhocam benim radar 3QF 907 561 D versiyonu gatewey  3Q0907530AC versiyonu. bende sürüş modu ekranda çıkıyor. sizin bahsettiğiniz 530AC ile biten gatewey olmasın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tuncer_2632 Aynı Parçalar hocam sürüş modu bende ekrana multimedyaya gelmiyor malesef, multimedyamda değişti benim gerçi ama orjinal lisanslı sürüş modu var aracımda fakat bcm gw değişimi sonrası sürüş modu multimedya ekranına gelmiyor malesef :(

@CemK hocam akşam uzaktan bağlanıp bakalım o zaman müsaitseniz :)  

@forjust1day tuna hocam bende çıkıyor ama tam anlamıyla anlayamadım nasıl çalıştığını aynı gatewey sizde de varsa kodlamayla düzelecek bir şey değilmi acaba. Yada online kodlama yapan kişi parametre eklemeyi mi atlamış.

@tuncer_2632 hayırlı olsun güle güle kullanın.  Benim mode tuşu çalışıyor . Hiz sabitleme , hiz limitle arasında geçiş yapıyor 

Mode ekrana gelme sorunundan tam olarak kastiniz ne arkadaşlar? Mode tusuna basinca ekranda gecisler mi acilmiyor?

@forjust1day yorgunluk algılamayı vagcı arkadaş açacakmış tekrar hocam kodlama yaparken onu atladım ben dedi :)  

@ZaGani mode tuşuna basınca çalışmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt