Jump to content

MeetGarage Konu Oluşum Fikir Öneri Hk.

Recommended Posts

Bu haftasonu sürüş modu montajı yaptırdım. Arkadaşlar gerçekten işinin ehli. Sponsorluk olayı da çok iyi olmuş. Zaten kendilerini buradan bir arkadaş vasıtasıyla tanımıştım isabet oldu sponsorluk :) hayırlı uğurlu olsun 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye

Herkes iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim. Forumda kendimize ait bir bölümümüz açıldı. Dükkanımızda dönüşüm projelerini detaylı fotoğraf ve videolarla forumda paylaşmamız ilginizi çeker mi? Bu konu hakkında fikirleriniz nedir?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@MeetGarage  tabiki güzel olur, ayrıca genel anlamda elinizdeki ürünlerin fiyatlandrması, dışarıdan ürün alıp sende montaj yaptırmak isteyenlere montaj ücretinin ne olduğu, kodlama fiyatları bunlar örnek tabiki açlımı sizde, fiyatlandırmayı da yaparsanız arkadaşlar görsün, büyük bir aileyiz sizden önce herkes farklı yerlerdr farklı arkadaşların desteğiyle işlem yaptırıyordu simdi sponsorluk olduğu için top sizde...

3 saat önce, MeetGarage yazdı:

Herkes iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim. Forumda kendimize ait bir bölümümüz açıldı. Dükkanımızda dönüşüm projelerini detaylı fotoğraf ve videolarla forumda paylaşmamız ilginizi çeker mi? Bu konu hakkında fikirleriniz nedir?

GodThread ve erty bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, strayder yazdı:

Bu haftasonu sürüş modu montajı yaptırdım. Arkadaşlar gerçekten işinin ehli. Sponsorluk olayı da çok iyi olmuş. Zaten kendilerini buradan bir arkadaş vasıtasıyla tanımıştım isabet oldu sponsorluk :) hayırlı uğurlu olsun 

İşlem crackli yapıldıysa eğer araç dinamiklerinde Spor da seçilse Eco da seçilse bir farklılık olmayacaktır hocam bu konuda bilgi aldınız mı ? Normalde Lisans alıp şaseye işleyip Motora parametre yükleniyor orjinal Mode tuşu işleminde.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Sponsor Üye
1 saat önce, uranusgrey_golf yazdı:

İşlem crackli yapıldıysa eğer araç dinamiklerinde Spor da seçilse Eco da seçilse bir farklılık olmayacaktır hocam bu konuda bilgi aldınız mı ? Normalde Lisans alıp şaseye işleyip Motora parametre yükleniyor orjinal Mode tuşu işleminde.

Hoşgeldiniz öncelikle konuya burası öneri tavsiye alanı işin nasıl yapıldığı alanı değil. Kısaca bilgisizliğinizi bilgilendirmek adına bir kaç hususu bir kereye mahsus bu konu altında bildirmek isterim.
2018 yılının başlarından beri ACC-GRA-FPA aktivasyonlarını crack işlemi ile uygulamaktayız. Yaklaşık olarak yaptığımız 500'e yakın araçta crack işlemi uygulandıktan sonra gerekli parametreleri de araçlara yükledik ve hepsinde bu sistem fonksiyonel olarak çalışmakta. Ayrıca yukarıda müşterimin memnuniyetini bildirmesine karşılık müşterim bile olmayışınız firmamıza önyargılı olmanız ve verdiğimiz fiyatı zamanında beğenmeyip profilimizi engellemenizi göz önüne alarak bir "Hater" olduğunuzu da buradan belirtmek isterim. 
Şu anki sistemimize gelecek olursak araca uygulanan işlem tamamı ile FPA lisans alınarak yapılmış tüm kodlamaları online olarak otomatik yapılmıştır. Her bütçeye hitap edebilmek adına tabii ki orijinal ve crack işlemlerinin fiyatlandırması da ona göredir. Fakat iki işlemdeki tek fark, birinde araca online bir yazılım güncelleme gibi bir durum yapılırsa Mode lisansının silinmesidir. Ayrıca bahsedilen gibi aracın Şase numarası değiştirilmiyor, araç garanti dışı da bu işlemden dolayı kalmıyor.
Daha fazla detay ve bilgilendirme içinde sizi dükkanımıza davet ediyorum. 

Ayrıca: Şuan FPA GRA aktivasyonları lisans kodu ile crackli işlem fiyatından yapılmaktadır.

İyi forumlar

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 2/18/2021 at 11:19 AM, uranusgrey_golf yazdı:

Selamlar, ben meetgarage i tanimam, kendilerini savunmak degil amacim lakin bende crackli surus modunu ismi  bilinen baska bir yerde yaptirdim, aracim duz vites olmasina ragmen surus dinamiklerindeki farkliligi hissedebiliyorum. Özellikle cruise acikken ivmelenmesine dikkat edince fark cok net. Bilgi amaci ile paylastim.

Saygilar.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...