Park halinde kapı göçüğü

furkanmk7

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Araç
mk7
İyi akşamlar herkese, Gün geçmiyor ki bir sorun daha olmasın aslında yazmak istemiyorum ama ne kadar acımasız bir toplum olduk diye yazıyorum kapı açarken vurmaya benzemiyor sizce nasıl olmuştur.

Bu arada cama ne bir not ne bir şey yani birinin malına zarar verip kaçmak ben birinin malına zarar versem acaba böyle mi yaparım gerçekten çok acımasız bir toplum olmuşuz yazık arabadan soğudum artık gram keyifle binmek gelmiyor içimden böyle yaratıklar yüzünden. Ayak üstü en az 300 liraya yapar bunu göçükçü sorucam şimdi bir tanıdığa.

IMG_20210217_184012.jpg

IMG_20210217_184006.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@furkanmk7 avmlerde 2 park alanina prtaliyorum.. boyle olaylar yuzunden.. Maalesef duyarsiziz.. Lafa gelince misafirperverlikler, ilimlilik, ne bileyim bi cogu ama maalesef ulkenin %80 I bu

Geçmiş olsun gerçekten çok tatsız bir durum, canınız sıkılmasında haklısınız. Kapı açmasından ziyade birşey çarpmış gibi duruyor.

Geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Vurup kacanlara cuk oturmus video

İyi akşamlar herkese, Gün geçmiyor ki bir sorun daha olmasın aslında yazmak istemiyorum ama ne kadar acımasız bir toplum olduk diye yazıyorum kapı açarken vurmaya benzemiyor sizce nasıl olmuştur.

Bu arada cama ne bir not ne bir şey yani birinin malına zarar verip kaçmak ben birinin malına zarar versem acaba böyle mi yaparım gerçekten çok acımasız bir toplum olmuşuz yazık arabadan soğudum artık gram keyifle binmek gelmiyor içimden böyle yaratıklar yüzünden. Ayak üstü en az 300 liraya yapar bunu göçükçü sorucam şimdi bir tanıdığa.

Ekli dosyayı görüntüle 43167

Ekli dosyayı görüntüle 43168
Hocam böyle şeylerden yorulduğum için evime 10 dk yürüme mesafesinde bir kapalı otoparka abone oldum.

Otoparka arabayı koyduğum ilk gün sol arka çamurluk çizgimde sebebini anlamadığım şekilde göçük oldu.

Artık "geçmiş olsun" sözünden başka bir şey söyleyemiyorum bu durumlar için.

Kapi carpmasi bu sekilde gocuk olusturmaz gibi bence hocam, daha dar ve daha keskin koseli bir gocuk yapiyor genelde. Geri geri gelirken ufak dokundurma olabilir. Carpaninda haberi olmayabilir. Gecmis olsun

öncelikle geçmiş olsun...

@frknyldrm hocam otopark ücretleri semte göre değişiklik gösterebiliyor ortalama ne kadara anlaştınız?

Geçmiş olsun hocam.

Var hayatta bunlar  Allah beterinden korusun tüm forum ailesini.

Geri
Üst Alt