golf 7,5 r body kit

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
r body kit almış bulunmaktayım iki tane sorum olucak egzozları nasıl yapabilirim aracım dizel örnek fotoğraflar varmıdır birde sisler iptal olucakmı nasıl olucak bende kodlamada var sinyaller ile sislerim yanıyor şimdiden teşekkür ederim 

9F4CA9FE-E1E5-4DA1-9FEA-4D4A117598DF.jpeg

E5121922-65B5-45EA-9E9F-F3917FD32AF3.jpeg

@sajmora98 

sisler iptal oluyor genelde. Fakat masraflı çözümlerde yok değil. Örneğin havalandırma kanallarına uygun sis farı kullanılabilir. Ayrıca Aracınızın farları R line araçlarda olduğu gibi farlara sahipse sis farına gerek kalmayacaktır. sonuçta orjinal mk 7.5 r line araçlarda da sis farı yok. 

Benim fikrimi soracak olursanız sis farlarının olmadan kullanılması daha orjinal duracaktır R body kit için. 

Son olarak seçiminiz için kutluyorum R başka bir dünya Body kit bile olsa  (y)

@Ender teşekkür ederim ender abi. ben sisli olmasını istemiyorum ama onları nasıl iptal edeceğim kodlamada mevcut sisler ile sinyal kodlaması mevcut tampon takıldığında sisler iptal olucak sinyal verdiğimde felan uyarı verir mi yada sağa sola çevirirken sisler yanıyordu onda bir sorun olurmu

@sajmora98  Kodlama ile sorun olacağını sanmıyorum. Sis farı özelliğini deactiv yapmak yeterli olacak sanki :)  

r body kit almış bulunmaktayım iki tane sorum olucak egzozları nasıl yapabilirim aracım dizel örnek fotoğraflar varmıdır birde sisler iptal olucakmı nasıl olucak bende kodlamada var sinyaller ile sislerim yanıyor şimdiden teşekkür ederim 

Ekli dosyayı görüntüle 43163

Ekli dosyayı görüntüle 43164
Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın R body kitinizi sis farları yerine bi tavsiyede bulunmak isterim Aracınız dizelse benzinli hakkında bilgim yok belki aynıdır sis farlarının olduğu yerden beyaz su deposu görünüyor sileceklerin YANLIŞ BİLMİYORİSEM siyah bir delikli metal ile tampondaki sisfarlarının yerini kapatırsanız daha şık bir görüntü oluşur henüz takmadıysanız tamponunuzu

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ender Abi bende düşünüyorum body kit. Sponsorumuzdan alsam Antalya'da montaj nerede yaptırabiliriz?

@Baho_34 Bu taraflarda pek iyi usta bulunmasa da Yumak oto Salih ile bir iletişim kurarsan belki yardımcı olabilir.

@Ender eğer bir sorun yaşarsam seninle iletişime geçerim abi bi yardımını isterim kodlama konusunda yaşadığım yerde fazla yapan yok kodlama şimdiden teşekkür ederim

Geri
Üst Alt