Lastik Tercihim ne olmalı

temmuz ayından beri SAVA INTENSA kullanıyorum, çok memnunum alırken baya tereddüt etmiştim açıkcası ama gerek sessizliği, ıslak ve kuru zemindeki performansını çok beğendim yine olsa yine SAVA alırım sanırım.

@metinkar vallahi ilandan çok anlamadım ama deseni benziyor gibi metin hocam. Sifir almanız daha mantıklı olur. 

Bir önceki aracıma debica presto taktırmıştım. Sava ile aynı lastik. sadece isimleri farklı. iki markayıda goodyear Almanyada üretiliyor. Bana çok önermişlerdi bir deneyim diye alıp taktım inanamadım. Gerçekten bu güne kadar kullandığım lastiklerin en sessiziydi diyebilirim. 18" jant 40 yanak lastikte yanlış hatırlamıyorsa 67 desibeldi. 17" de 70 ise ben yine sesiz olacağını düşünüyorum. Bence içlerindeki en mantıklı lastik sava hem ucuz hem kaliteli. Bu markayı yurtdışı forumlarda araştırdım.

Benim tercihim bütçe kısıtlı ise kesinlikle sava eğer bütçe sorunu yoksa goodyear asymetric 3 olurdu. Her iki lastikte yumuşak hamurlu, sessiz ve yağmurda iyi performans gösteriyor.

@tuncer_2632 sava hiç kullanmadım onuda yazıyorum listeye bugün hepsinden fiyat alıcam bakalım...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkarAbi ben semperit uzun süre kullandım ve hala ailedeki birkaç araçta kullanıyouruz. Bence tam fiyat performans ürünü. Ben beğenerek kullanıyorum mutlaka tavsiye ederim.

Kimse söz etmemiş ama bence çok iyi bir f/p lastiği

image.png

• Beğen
Tepkiler: Rx7
@metinkar Hocam benim yazlıklar Continental Premium Contact6, sadece 5 ay kullanıldı. 2020 üretim. Ama ölçüler 225/50/17. Aklınızda olsun, düşünürseniz iletişime geçebiliriz.  

Merhaba dostlar, 

Bende bir süredir lastik araştırması yapıyordum. Continental 205/55/R16 alacağım (kışlık) 4 adet. 650Tl fiyat verdiler. 2600Tl yapıyor. Kullanıcı yorumu varsa çok yardımı olur, teşekkürler.

@kozdemir66  ts860 ise alacaginiz model gozunuz kapali alabilirsiniz cok memnunum. Tekirdag civarina iyi kar yagdi bulundugum ilce hep yokus ve bayagi kar yagmasina ragmen hic sorun yaratmadi.

@kozdemir66  ts860 ise alacaginiz model gozunuz kapali alabilirsiniz cok memnunum. Tekirdag civarina iyi kar yagdi bulundugum ilce hep yokus ve bayagi kar yagmasina ragmen hic sorun yaratmadi.
aynen hocam ts860. Yorumunuz için teşekkür ederim. Zaten 4-5 sene idare eder kaliteli bir lastik almak istiyorum.

Geri
Üst Alt