Jump to content

Golf 5 vagcom yardım

Recommended Posts

2004 golf 5 midline araca dün akşam Avrupa versiyon vagcom ile bağlantı yaptık fakat 09 central elektrik kısmında coding butonu aktif değildi 17 instruments kanalında coding kısmı aktifti ama 09 central elektrik kanalında coding butonu aktif değil bu tarz bir şey yaşayan var mı vcds sürümü 20.4 sürüme mi alakalı yoksa başka bir problem mi var Çin kablolarından almadık güncellenebilir Avrupa versiyonunu aldık ama çin kablosu olanlar bile rahat bir şekilde kullanırken böyle bir şey yaşamam mide bulandırdı çözümü bilen veya başına bu tarz bir şey gelen beni lütfen aydınlatsın teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Gittiğiniz yer size kayseri li taktiği uygulamış ayağına kadar gelen müşteriyi kaçırmak istememiş., Çok net söylüyorum Xclean EFE aracınız için uygun değildir., 1.2 / 1.4 TSI veya 2.0 TSI veya 2.0 TDI bu yağ bu motorların hiç birisi için uygun yağ değildir.!! Zararı olur mu diye sormuşsunuz., kısa vadede bunu anlamak zor., bu işin doğrusu nedir diye sorarsanız yapmanız gereken yağ ve yağ filtrenizi değiştirmenizi öneririm., sadece motor yağını değiştirmeniz de bi anlam ifade etmez., uygun olmayan yağın kalıntılarından kurtulmak için yağ filtresini de değiştirmeniz gerekir., Uzun yola çıkmış olsaydınız, araç yağ eksiltmiş ve yağ lambası yanmış olsaydı., ve uygun yağ bulamadığınız senaryoda evet o zaman mecburiyeten bulabildiğiniz bir yağ koymaktan başke şeçeneğiniz olmaz., ama ortada böyle bir durum söz konusu olmadığına göre.., kaldı ki böyle bir senaryoda bile mümkün olan en kısa zamanda yağın ve yağ filtresinin değiştirilmesi gerekir..
    • Hocam özellikleri nelerdir? Golf 7 midline a uygun mu ya da kodlama gerekiyor mu ? Bluetooth var mi? Geri görüş kamerası takılıyor mu ?  Android paylaşım var mı ? Bilgi alabilir miyim ?
    • @forzaGilles yağ çubuğuna göre hareket ettim şuan tam üst sınırında eksiltmede yapmadı koyduğum tarihten itibaren. 4.6-4,7 civarı bir şeydi çubuğa göre doldurma işlemimi tamamlamıştım. 
    • Merhaba arkadaşlar. 2014 model Golf 7 TDI aracım 90.000 km de. Sabahları ilk çalıştırmada videodaki sesi duymaya başladım son 2 haftadır. Kayış sesi mi başka birşey mi tam anlayamadım ama bir süre kullandıktan sonra durup kontrol ettiğimde ses kayboluyor gibi. Aracın triger ve v kayışı hala fabrika çıkış parçaları, değişim zamanı geldi diye aklıma takılıyordu uzun süredir. Sesi duymamdan 2 hafta öncesinde Mersin Opat yetkili VW servisinde 90 bin bakımına götürmüştüm servis danışmanına sorduğumda, triger değişimi için yıldan bağımsız 120 bin km yi tamamlamam gerektiğini, gerekli kontrollerin yapılacağını, şimdilik değişim gerekmediğini söylemişti. Şimdi bu sesi duymam beni tereddüte düşürdü o yüzden sizlere danışmak istedim.  
    • 1.6 TDI motorun yağ kapasitesi 4,7 Litre dir., 200ml. ilave etmeniz iyi olur.
  • Yeni Oluştur...