interface not found

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cetinzok

Yeni Üye
İsim
Cetin
arkadaslar merhaba

yaklasık bır yıl once aldıgım kablomun cd si kırık geldı sızlerın sayesınde yazılımı buldum fakat bır yıldır farklı farklı zamanlarda ustune yogunlassamda bu sıstemı bır turlu kullanmak nasıp olmadı bır hafta once aracımı 2016 model jetta conf.la degıstırdım bu nedenle bıraz kurcalarım dedım ama yıne calısmadı hersey normal gorunuyor aracta test asamasında interface not found hatası yazılım dogru ama nedense bır turlu yapamadım konu hakkında yardımlarınız ıcın sımdıden tsk ederım.

arkadaslar merhaba

yaklasık bır yıl once aldıgım kablomun cd si kırık geldı sızlerın sayesınde yazılımı buldum fakat bır yıldır farklı farklı zamanlarda ustune yogunlassamda bu sıstemı bır turlu kullanmak nasıp olmadı bır hafta once aracımı 2016 model jetta conf.la degıstırdım bu nedenle bıraz kurcalarım dedım ama yıne calısmadı hersey normal gorunuyor aracta test asamasında interface not found hatası yazılım dogru ama nedense bır turlu yapamadım konu hakkında yardımlarınız ıcın sımdıden tsk ederım.
Öncelikle foruma hoş geldiniz, tanışma başlığı altında sizi tanımak isteriz.

Probleminiz ile alakalı olarak aşağıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Arama yaparsanız işinize yarayacak şeyler bulabilir, bulamazsanız da yine o konulara yazarak sorunlar ve çözümlerinin derli toplu kalmasını sağlayabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt