Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar aracın klimanın açtığımda klima devreye giriyor ama yeterli soğukluk vermiyor. Şöyle ki direk petekleri açtığımda gelen hava ile klimayı açtığımda havayı çok az soğutuyor. Gazini tamamladım kacakta yok dediler ama durum gene aynı. Sebep ne olabilir şimdiden tesekkurler

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• @erty 2 kez aradım hocam 2 farklı kişi de aynısını söyledi aracın yaşından ve motor hacminden ötürü sanırım 
    • @PassificGolf7 hocam genel olarak kuru havada kullandığım için çok fikir veremiyorum. Ama şuan kullandığım araçta fabrika çıkışı led far var. Yoğun yağmurda fazlasıyla performansı düşüyor. Sanırım renkten dolayı fark ortaya çıkıyor. Değiştirmesi de fazlasıyla basit ondan dolayı deneyebilirsiniz. Elimde 1 takım var eğer Ankarada iseniz deneyebilirsiniz. Hocam video yükleyemedim. Yanarken ve yanmazken fotoğrafını atayım. Birinde hiçbir far yanmazken diğerinde kısa farlar yanarken görünüyorr.
    • @1661 teşekkür ederim hocam ve aleykümselam 👍🏽 
    • hocam ümraniye avek 1.2 TSI aracım için 4 yaş indirimiyle 420 TL+işçilik fiyat verdi bana geçen hafta, sadece malzeme için de ümraniye avek ve özön çekmeköy ikisi de 550 tl dedi. fiyat veren arkadaş bir hata yapmış olabilir. o fiyata olsa her gün önünden geçiyorum hemen yarın alırım  
    • @emrdmrc hocam bu kadar kısa zamanda kavrama değiştiriyorsa insanlar, oldu olacak bakım periyoduna eklesinler. 30 binde bir değiştirelim. Ben golfe göre çok daha kalitesiz parçalara sahip yarı otomatik Fiat Punto kullanıyordum. 110 binde kavrama değişti ilk defa, şu an kardeşim o aracı kullanmaya devam ediyor neredeyse 200 binlere geldi araç ikinci kavrama değişimini halen istemedi. Bu km ler özellikle zorlanmamış araçlar için çok erken, demekki bu yüzden bu durumları iyi niyet garantisine sokuyorlar yoksa insanlar isyan eder bu duruma. Şikayet siteleri dolar taşar şikayetlerle.
  • Yeni Oluştur...