Yeni Seat Leon 1.0 eTSI DSG - Style Plus

golfmk7fan

Üye
İsim
Emre
231.000 TL'lik fiyat etiketiyle herkesin aklını çelen Nisan ayı itibariyle bayilere geleceği konuşulan 1.0 eTSI DSG - Style Plus sahibindene düşmüş. 

Style Plus'ta aracın görünüşü nasıl olacak diye merak ediyordum. Baz pakette gelen LED aydınlatma fena değil FR kadar olmasa da iç dizaynı da hoşuma gitti. Muhtemelen malzeme kalitesi mevcut Golf araçlarımız kadar kaliteli değildir.

Uyanık bir vatandaşımız ilk gelen sınırlı araçlardan birini alıp 248.500 TL yerse fiyatıyla ilana koymuş. 
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2021-leon-style-plus-otomatik-sifir-km-903558413/detay

@golfmk7fan bende dun gittim inceledim gercekten mukemmel arac olmus fr 1.0 a baktim cam tavansizi manuel 220bin tl bayildim hatta al benim araci ustune anlasalim dedim ama 4 ay sira var dedi.yan tarafinda ayni aracin cam tavanlisi var bunu al sira yok dedi fiyati 310bin cik

Su kadar soylim aracin ici hayalet gostergesi orta bilgi ekrani bildiginiz televizyon misali kocaman seat bence golfu yakalamis tavani icten siyah cok hos olmus ic aydinlatmalar cok havali koltuklari mukemmel ben suan bile ciddiciddi dusunuyorum yazilmak icin kaporada istemiyorlar

Güzel araba eywallah ancak şahsen kanım bir türlü ısınmıyor bu Leonlara bir garip araba...

Fr paket incelemelerinden anlaşılacağı üzere  malzeme kalitesi hiçbir zaman golfle bir olmayacak. Golfun Vag grubu içindeki yeri her zaman daha öndedir.daha önceki modellerde olduğu gibi golfün ucuzu olarak kalacaktır.

@Tanju1616 bende sizin gibi dusunuyordum gidip bakinca kesinlikle fark kalmamis sinyal ve silecek kollari birebir ayni ic malzemelerin cogu yumusak plastik skodayi gectigini rahatlikla soyleyebilir golftende hic asagi kalir yok.eger yeni golf fiyat olarak 300u gecerse bence golf efsanesini turkiyede bitirir bu arac

@golfmk7fan bende dun gittim inceledim gercekten mukemmel arac olmus fr 1.0 a baktim cam tavansizi manuel 220bin tl bayildim hatta al benim araci ustune anlasalim dedim ama 4 ay sira var dedi.yan tarafinda ayni aracin cam tavanlisi var bunu al sira yok dedi fiyati 310bin cik

Su kadar soylim aracin ici hayalet gostergesi orta bilgi ekrani bildiginiz televizyon misali kocaman seat bence golfu yakalamis tavani icten siyah cok hos olmus ic aydinlatmalar cok havali koltuklari mukemmel ben suan bile ciddiciddi dusunuyorum yazilmak icin kaporada istemiyorlar
@41HU367 220 bin TL olan araç hangisi bu liste fiyatı üzerinden indirim yaptıklarını düşünmemiştim açıkçası ? 

Bi kendi aracımın iç dizaynına bakıyorum bir de Leon'a.Yok yani benim gözümle yanından bile geçemiyor.Isınamıyorum.

Dıştan tipine bakıyorum önüne geçiyorum sanki hyundai veya kia gibi Kore arabasını andıran bi tasarım.

Yani almak da istedim aslında hem cebimde param kalacaktı hem de sıfır bir araba almış olacaktım ama yok

beğenmeyi başaramadım.

@golfmk7fan 1.0 tsi fr cam tavansizi ama arac yok 4 ay sira varmis ayni aracin cam tavanlisi birde seramik filan yapmislar 295tl dedi onda bu fiyat otv sinin altinda kaldigi icinmis

@41HU367 Hocam fr pakette 1.0 tsi motor seçeneği yok. Bahsettiğiniz aracın style paket olma ihtimali var mı?

Fr diye hatirliyorum

Cunku hayalet gosterge baya buyuk bi ekran koltuklar ve direksiyon kirmizi dikisli jantlarda 17inc di kisitlanmis fr dedi otv diliminden oturu 

Bana o kadar cazip geldiki o an olsa arabami satmadan onu alirdim ici siyah tavan di birde arac manueldi

Bi yanlışlık var galiba. FR pakette motor seçeneklerinde 1.0 yok, siteden de tekrar kontrol ettim görünmüyor.

Tüm her şey doğru farklı olan tek şey araç 1.0 değil de 1.5 motorlu diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt