Yeni Seat Leon 1.0 eTSI DSG - Style Plus

Inceledigim arac kesinlikle bos ve ya orta paket degil motorda yaniliyor olabilirim ama dedigim gibi onceki leon ile alakasi yok kalite acisindan 230bine doludolu arac bence kacirilmaz ama dedigim gibi 4 ayda cok uzun sure aracin arka kismi cik genis bagajida epey buyukben test surusu talep ettim fakat test surusu yaptiramiyorlarmis

Artık yeter Aklımızı karıştırmayın  :)

İçi dışı çok güzel evet, dsg de cabası !

Evet belki kalite olarak Golf ü yakalayamaz ama B segment birçok araca bakarak daha alımlı duruyor.

Şahsen daha yeni aldığımız Golf ü satıp buna sıraya girmemek için kendimi frenliyorum.

Ama yaza doğru araç bollaşır da aylarca beklemeye gerek kalmadan bayiye girip günü birlik alınacak olursa, yaparım bir çılgınlık belki.

@Kysr038 ben yaklasik 1aydir araba arayisindayim 450bin butcem var  suv bakiodum sonra octaviaya baktim normalde seat ile pek isim olmazdi ama kocaelinde ayni bayi seat ile skoda yanyana olunca girip baktim arabayi ve fiyati gorunce golfu satip uste 15-20bin verip araci sifirlim dedim kendikendime tek uzuldugum cam tavan olmamasi motor zaten bildigim motor bana gore hicbir bilinmeyeni yok ptesi gidicem

Geri
Üst Alt