Kullandığımız indirim olsa iyi olurdu dediğimiz ürünler hk.

Franquaz

Katılımcı Üye

İsim
Aytek
Merhaba,

Umarım iyisinizdir. Golftutkusu forum kullanıcılarının en çok kullandığı ve indirim olmasını istediğiniz ürünleri toplama ve firmalarla görüşmek adına bi konu açalım istedim..

Sileceksepeti, liqui moly, Autoglym, Colour and drive gibi firmalarla görüşme içerisindeyim.. Bunların dışında eklemek istediğiniz firmalar var ise paylaşabilir misiniz?

İlgili firmalarla görüşüp üyeler adına bir indirim talebi oluşturalım istiyorum..

Herkese keyifli forumlar..

Merhaba,

Umarım iyisinizdir. Golftutkusu forum kullanıcılarının en çok kullandığı ve indirim olmasını istediğiniz ürünleri toplama ve firmalarla görüşmek adına bi konu açalım istedim..

Sileceksepeti, liqui moly, Autoglym, Colour and drive gibi firmalarla görüşme içerisindeyim.. Bunların dışında eklemek istediğiniz firmalar var ise paylaşabilir misiniz?

İlgili firmalarla görüşüp üyeler adına bir indirim talebi oluşturalım istiyorum..

Herkese keyifli forumlar..
-Bir üye olarak yazıyorum-

İhtiyaç varsa böyle bir girişimin forum yönetimi ile birlikte yapılması gerekir bence. :)

@Franquaz Süper bir fikir hocam. Böyle şeylere sürekli ihtiyaç var. Burada adlığ otomotiv ATE marka balatasınında bir çok defa reklamını yapıyordu. Listeye onuda alalım.

İhtiyaç olmama gibi bir durum yok. Böyle şeyler bir topluluk olarak burada konuşulup sonrasında toplu şekilde alım yapılıyor. Forum yönetimi pasif kalınca arkadaş bir şeyler yapmaya çalışmış. Arkadaşı kutlarım. 

@frknyldrm

@farukal

@Franquaz hocamla iletişim halindeyiz. :)  

Forumumuzda daha önce özel indirimler sunmaya çalıştık ama pek talep görmeyince açıkçası yönetim olarak da bu konuda ekstra çaba içerisine girmedik. Çünkü öncesinde çok güzel olur, mutlaka alırız gibi yapılan yorumlar yapılmasına rağmen markalarla anlaşma sonrasında pek de talep görmediğini ölçümledik.

@metinkar abi sağolsun forumumuza Sem Tuning’den özel indirimler sağladı ve halen sağlamaya devam ediyor.

@Franquaz hocamız da birkaç yer ile görüştü, olumlu olanları paylaşacağız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben silecekleri yenilemeyi dusunuyorum 4 sene oldu yaklasik hic degismedi, hafif leke birakmaya basladi, bu SWF marka silecegin orijinali nereden alınabilir. Sileceksepetinde swf yok maalesef.

Silecek konusunda bir indirim yapılırsa ben de faydalanmış olurum.

@farukal@frknyldrm

Selamlar,

ATE satıcısı kim direk kontak kurabilirmiyiz bakalım seve seve.. Kontakları yakalamak gerekiyor.

Bu süreçte netleşince olumlu olumsuz tekrardan detaylarla Ahmet Bey ile koordineli ilerliyoruz, bilgilendirme yapılacaktır. Herkes adına yararlanabileceği birşeyler olması dileğiyle amacımız. Forumun üye potansiyeli belli, amacı belli, seviyesi belli. Yapılacak, atılacak her adım planlanarak belirli çerçevelerde ilerlendiği hakkında kimsenin şüphesi olmaması gerekir diye düşünüyorum zira oluşacak potansiyellerin forum üyeliğine son verildiğini görüyoruz zaman zaman..

Satıcıyıda& Alıcıyıda memnun edecek bir yol izlemeye çalışıyoruz.. İleti sayısı 1 olan arkadaş mesela ilgili indirimden yararlanamayacak gibi çok detaylı fikir alışverişi işleyişi nasıl yapılır konuşma fırsatımız olmadı şu an için firmalarla % pazarlığındayız açıkçası.

Niye uğraşıyorsun derseniz covid sebebi işler askıda uğraş oldu, daha fazla vakit ayırabiliyorum foruma.. Umarım olumlu cevaplar alır, forum üyeleri adına daha güzel şekilde yararlanabiliriz.  Ahmet Bey in belirttiği gibi yapılacak alışverişin forum üyelerincede desteklenmesi daha güzel opsiyonlar sunacaktır daha önceki tecrübeler göz önünde bulundurulursa diye düşünüyorum.

Şu ana kadar iletişim halinde olduğum yerler aşağıdaki gibidir,

- Valeo Türkiye (SWF silecek için) @ZITIPAŞA @snoppy konuşalım netleşsin olmaz ise toplu alım adı altında bi organizasyon yapılıp indirim yapılabilir.. Bir kere yapılacak iş bi sonraki için adım olur forum adına en kötü..

- Liqui Moly / EGEMOT

- Autoglym ( Olumsuz)

- Yamaçlar Detailing

-Silecek Sepeti

-Filtremarketim

-Mikrofibermarket

-Color N Drive ( Olumlu )

Sağlıklı günler, keyifli forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
@farukal@frknyldrm

Selamlar,

ATE satıcısı kim direk kontak kurabilirmiyiz bakalım seve seve.. Kontakları yakalamak gerekiyor.

Bu süreçte netleşince olumlu olumsuz tekrardan detaylarla Ahmet Bey ile koordineli ilerliyoruz, bilgilendirme yapılacaktır. Herkes adına yararlanabileceği birşeyler olması dileğiyle amacımız. Forumun üye potansiyeli belli, amacı belli, seviyesi belli. Yapılacak, atılacak her adım planlanarak belirli çerçevelerde ilerlendiği hakkında kimsenin şüphesi olmaması gerekir diye düşünüyorum zira oluşacak potansiyellerin forum üyeliğine son verildiğini görüyoruz zaman zaman..

Satıcıyıda& Alıcıyıda memnun edecek bir yol izlemeye çalışıyoruz.. İleti sayısı 1 olan arkadaş mesela ilgili indirimden yararlanamayacak gibi çok detaylı fikir alışverişi işleyişi nasıl yapılır konuşma fırsatımız olmadı şu an için firmalarla % pazarlığındayız açıkçası.

Niye uğraşıyorsun derseniz covid sebebi işler askıda uğraş oldu, daha fazla vakit ayırabiliyorum foruma.. Umarım olumlu cevaplar alır, forum üyeleri adına daha güzel şekilde yararlanabiliriz.  Ahmet Bey in belirttiği gibi yapılacak alışverişin forum üyelerincede desteklenmesi daha güzel opsiyonlar sunacaktır daha önceki tecrübeler göz önünde bulundurulursa diye düşünüyorum.

- Valeo Türkiye (SWF silecek için) @ZITIPAŞA @snoppy konuşalım netleşsin olmaz ise toplu alım adı altında bi organizasyon yapılıp indirim yapılabilir.. Bir kere yapılacak iş bi sonraki için adım olur forum adına en kötü..

- Liqui Moly / EGEMOT

- Autoglym ( Olumsuz)

- Yamaçlar Detailing

-Silecek Sepeti

-Filtremarketim

-Mikrofibermarket

Açıklayıcı mesajınız için teşekkürler hocam, siz de olması gerektiği yapmışsınız zaten. 

Emeğinize sağlık, teşekkür ederiz.  (y)

Harika düşünmüşsünüz sarf malzemeleri ürünleri alınıp kenara konulabilir toplu alım yaparsak standart bakım ürünleri vs. çok güzel olur zaten senede bir alınması gereken şeyler.

emeğinize sağlık. detailing ürünleri anlamında hobiotom, temizlik madeni gibi işletmelerle de görüşülebilir. hem bölünmüş ürün konusunda bireysel kullanıcının işine geliyor hem de daha ılımlı olduklarını düşünüyorum. oto kurulama havlu vs için mikrofibermarket(superclean) yetkililerinin de ılımlı olduğunu düşünüyorum. forumlara özel kampanyalar düzenliyorlar zaman zaman.

@mustafacagri Selamlar,

Ekledim onlarıda..@VendeTTa Farklı illerde olunca kimyasal işlerinde toplu alım pek mantıklı gelmiyor bana.. 

Sıkıntısı şu olacaktır,

- Bölünecekk olması sebebiyle kimyasala dayanıklı şişe ihtiyacı

-Farklı şehirlere gönderi sebebiyle hasar olursa ki kimyasal da olası sıkıntı yaratır.

Yani özetle detay forumlarında yapıldığı gbi tabii ki satın alım olabilir. Aynı şehir içerisinde golftutkusu üyesi ortak alımı yapılabilir.

Ben hali hazır @Seastar76 ile flowey ev13 ön yıkama şampuanı satın alımı yaptım.. Antalya dan var ise başka arkadaşlarımız bu tür alımlara katılmak isteyen seve seve böyle detay ürünüdür, yağdır, yedek parçadır.. Toplu alım yapabiliriz.

Daha güzel olur.. Bu alımı yaparken forum ismini kullanarakta indirim görüşülmesinde kapı aralamış oluruz..

İyi akşamlar

@farukal@frknyldrm

Selamlar,

- Liqui Moly / EGEMOT

- Autoglym ( Olumsuz)

- Yamaçlar Detailing

-Silecek Sepeti

-Filtremarketim

-Mikrofibermarket

yukarıdaki  ürünlere ilave Lastik ve Jant firmaları da eklenebilir 

@Seastar76 @Ender Ender Bey in sanırım bi Jant olayı için destek vermesi uygun olur.. Paylaşımları genelde Ender Bey den hatırlıyorum :)  

Merhaba,

Filtremarketim tarafından % 5 indirim alabildim Şubat ayı için

Bakım yapacak, yaklaşan arkadaşların bilgisine.. Şubat içerisinde yapılacak işe takiben diğer aylar için tekrardan konuşacağız

Son güncelleme bu şekilde. İndirim kodlarının paylaşılmasını bekliyorum

Keyifli forumlar

Geri
Üst Alt