2017 TDI DSG 90 bin km bakım hakkında

sevketcite

Yeni Üye
İsim
Şevket
Merhaba arkadaşlar bu bakım için yetkili birkaç servisten fiyat aldım ve tabiki yüksek geldi. Bu bakımda tüm filtreler ( yakıt filtresi dahil ) yağ değişimi yapılıyor anladığım kadarıyla.. malzemeleri alıp sanayide tanıdığım bir servise yaptırmak istiyorum. Değerli yorumlarınızı rica ederim.. 

@sevketcite 

300-400 lira icin 90 bin kmdeki dsg arabanin iyi niyet garantisini bozmaya degmez

Olasi bir DSG sorununda cok pahali tamiri-parca degisimini cebinizden ödersiniz

Satarken zaten servis bakimli oldugu icin servise ödediginiz parayi geri alirsiniz, arabaniz kolay satilir

Servis islemleri garantilidir

Degeri 300 bine yaklasan arabadan 3-5 kurus tassaruf edilmemeli

1600-1800 TL aralığında fiyatlar verildi. 

@krym iyi niyet garantisi olduğunu nasıl öğrenebilirim o konuda hiç bilgi verilmedi bana ? 

@sevketcite foruma hoşgeldiniz. 

araç kesintisiz servise gittiyse( sizinki 3 yıl gitmiş olması lazım) önemli arızalarda daha az masrafla servisten çıkabiliyorsun . Bunun yazılı belgesi olmaz, servisin inisiyatifidir genelde .

PS. burada hemen yanıt veren Bot yok, aratıp okuyarak bilgi edinmek gaye.

sağ üstte sihirli bir arama butonu var, kullanırsanız her konu hakkında farklı paylaşımlar bulursunuz.

her iki açtığınız konu hakkında tonlarca mesaj.

konu açtığınızda ise tüm detayları en başta veriniz. yorum yerine doğal olarak soru gelir. 

mesela: bu kaçıncı bakım?( dizel araçta her 2 bakımda yakıt filtre değişir, o da ücreti değiştirir). 

zubizu indirimi hakkında bahsettimi servis? yine forumda aratabilirsiniz, kaç yaşındaki araca %kaç indirim oluyor çıkar. 

diğer konudaki hız sabitleyici de aynı şekilde

Merhaba arkadaşlar bu bakım için yetkili birkaç servisten fiyat aldım ve tabiki yüksek geldi. Bu bakımda tüm filtreler ( yakıt filtresi dahil ) yağ değişimi yapılıyor anladığım kadarıyla.. malzemeleri alıp sanayide tanıdığım bir servise yaptırmak istiyorum. Değerli yorumlarınızı rica ederim.. 
sanayide maksimum 750 TL yakıt filtresi de dahil

Geri
Üst Alt