Golftutkusu kupa bardak (ANA KONU)

Ahmet hocam bu iş için ciddi emek harcıyor sağ olsun.

Ekranda görünen ile baskıdan çıkan bir olmuyor, baskı denemesi yapılarak tasarımda iyileştirmeler yapıyor. Bu iş için gidiş-geliş, yazışma ve telefon trafiği de oluyor muhakkak.

Beklediğimize değecek bir kupa olacak inşallah, baskı yapan yer de bu doğrultuda seçildi ve hata kabul edilmeyecek şekilde anlaşılacak.

Sabrın sonu selamettir :)
Bu tarz organizasyonlar ciddi emek ve fedakarlık gerektiriyor. Hele işi 1 kişi üstlenirse daha yorucu oluyor. Fotoğraf stüdyosunda basılan alelade kupalardan değil de her ortamda masanın ortasına koyacağımız bir kupa alacağımıza eminim. :)  

@AhmetCakmak hocam bende siparişi geçtim şimdi. Emeğinize sağlık.

Tek bir sorum var: kupayı mikrodalgaya koyabilecek miyiz? Bilginiz var mı acaba bu konuda?

Bazı kupalar çatlayabiliyor ya da ısınıp ateş gibi olabiliyor. =)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak hocam bende siparişi geçtim şimdi. Emeğinize sağlık.

Tek bir sorum var: kupayı mikrodalgaya koyabilecek miyiz? Bilginiz var mı acaba bu konuda?

Bazı kupalar çatlayabiliyor ya da ısınıp ateş gibi olabiliyor. =)
Hocam sublimasyon baskı olduğu için bulaşık makinesine sokmamak gerekiyor sadece, onun dışında problem olmayacaktır.

Emeğinize sağlık Ahmet abim. Golf kupamız eksikti onu da tamamlayacağız sayenizde [emoji3]

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kupanın son hali bu şekilde. Küçük 1-2 ince işi daha kaldı, onun dışında hazır. [emoji4] Konudaki tasarımda vw silüeti vardı ama baskıda çok iyi durmayınca onu iptal edip fotoğraftaki gibi yaptık. Bence daha şık oldu. 

/monthly_2021_02/kupa1500.thumb.jpg.07cbc47d39516ac81ce998f5da1e9c71.jpg
Ellerine saglik cillop olmuş

Haftaya sahilde kamp sandalyesi ve masamizi kurup içim testi yapalım

Kupanın son hali bu şekilde. Küçük 1-2 ince işi daha kaldı, onun dışında hazır. :) Konudaki tasarımda vw silüeti vardı ama baskıda çok iyi durmayınca onu iptal edip fotoğraftaki gibi yaptık. Bence daha şık oldu. 

Ekli dosyayı görüntüle 43244
Kulp orijinal değil de çin gibi görünüyor hocam.😀

Espiri bir yana kulplar da gövde rengiyle aynı renk olsa daha mı iyi olur?!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kulp orijinal değil de çin gibi görünüyor hocam.[emoji3]
Espiri bir yana kulplar da gövde rengiyle aynı renk olsa daha mı iyi olur?!

O da nazar boncuğu olsun elle boyarız artık[emoji3]

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu ay alamıyorum ama bir dahaki ay alırım diye düşünüyorum :D  Elinize sağlık çok güzel görünüyorlar

Kupa bardak siparişlerini önümüzdeki günlerde sonlandırıp baskıya vereceğiz.

Toplu bastırdığımız için yakın zamanda tekrardan olmayacaktır.

Geri
Üst Alt