Golf 6'dan CC'ye Geçiş Hakkında

İsim
Onur
Merhaba abiler, arkadaşlar.

Bu aralar aracımı değiştirme düşüncesindeyim. Bunun sebebi ise biraz daha üst segment bir araca geçme isteği. Özellikle bir adet 100 bin km'de VW CC denk geldi. Donanım olarak bir hayli tatmin edici. Fakat Golf 6'dan geçmeye değer mi?

Bir diğer sorum ise, Golf CAX motor, CC ise 160'lık. Sanırım CTH ya da CKM motor. Bir de DSG şanzımana sahip bu CC.

Tüm bu parametreler göz önünde bulundurulduğunda, geçiş mantıklı mı?

Bu arada CC'nin fiyatı 210-220 arasında.

Saygılarımla.

Merhaba abiler, arkadaşlar.

Bu aralar aracımı değiştirme düşüncesindeyim. Bunun sebebi ise biraz daha üst segment bir araca geçme isteği. Özellikle bir adet 100 bin km'de VW CC denk geldi. Donanım olarak bir hayli tatmin edici. Fakat Golf 6'dan geçmeye değer mi?

Bir diğer sorum ise, Golf CAX motor, CC ise 160'lık. Sanırım CTH ya da CKM motor. Bir de DSG şanzımana sahip bu CC.

Tüm bu parametreler göz önünde bulundurulduğunda, geçiş mantıklı mı?

Bu arada CC'nin fiyatı 210-220 arasında.

Saygılarımla.
Merhaba hocam,

Geçmişte Golf 6 kullandım, bir arkadaşımda da 2015 CC var (ilk sahibi).

İki aracı da az çok biliyorum yani, CC çok hoş bir araç gerçekten.

Arkadaşım da benim aracımı kullandığında hoşuna gittiğini söylemişti, boyutları sebebiyle kullanışlı ve zevkli olduğunu söylemişti. :)

Yani araçtan beklentinizin ne olduğu önemli.

150 hp olanlarını tavsiye ederim, temiz kullanılmış bir araç ise keyif alarak bineceğinize inanıyorum.

Bu arada CC'nin eski fiyatlarını hatırladım da bir garip oldum. :)

BGL , CKM , CTH ......  bunlar bermuda şeytan üçgeni  , yakmayın kendinizi ... 

Bazen platonik olmak iyidir....

Temiz Golf 6"iniza sahip cikin derim..Hayirlisi olsun

160 lıklar scirocco da kullanılıyordu piston eğip kırmakla meşhur diye biliyorum. 150 lik alın kafanız rahat olsun cc güzel araba şehir içi kullanımda golften sonra büyük kaçabilir.

Merhaba hocam,

Geçmişte Golf 6 kullandım, bir arkadaşımda da 2015 CC var (ilk sahibi).

İki aracı da az çok biliyorum yani, CC çok hoş bir araç gerçekten.

Arkadaşım da benim aracımı kullandığında hoşuna gittiğini söylemişti, boyutları sebebiyle kullanışlı ve zevkli olduğunu söylemişti. :)

Yani araçtan beklentinizin ne olduğu önemli.

150 hp olanlarını tavsiye ederim, temiz kullanılmış bir araç ise keyif alarak bineceğinize inanıyorum.

Bu arada CC'nin eski fiyatlarını hatırladım da bir garip oldum. :)
Kullanan kişilerden çok farklı yorum gelebiliyor. Kimisi çok memnun, kimisi tavsiye etmiyor. Kafalar karışık. 😒

BGL , CKM , CTH ......  bunlar bermuda şeytan üçgeni  , yakmayın kendinizi ... 

Bazen platonik olmak iyidir....
CAX devam :)

Ben de aynı fikirdeyim sanırım.

Temiz Golf 6"iniza sahip cikin derim..Hayirlisi olsun
Yüksek ihtimal ile öyle olacak... 

160 lıklar scirocco da kullanılıyordu piston eğip kırmakla meşhur diye biliyorum. 150 lik alın kafanız rahat olsun cc güzel araba şehir içi kullanımda golften sonra büyük kaçabilir.
Boyutları gerçekten çok çok büyük..

2017 mart ayında almışım baktım az önce 2015 model 27 bin km’de 160’lık exclusive 105 bin tl’ye almışım hatasızdı şimdi 2010 temiz polo alınıyor
332d3349c8900969874e8c60464b2c44.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tavsiye etmeyenler neden tavsiye etmiyorlarmış hocam?
Piston mevzuları, sert bir araç oluşu, yakıt mevzuları...

2017 mart ayında almışım baktım az önce 2015 model 27 bin km’de 160’lık exclusive 105 bin tl’ye almışım hatasızdı şimdi 2010 temiz polo alınıyor http://uploads.tapatalk-cdn.com/20210209/332d3349c8900969874e8c60464b2c44.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok da şık...

Geri
Üst Alt