Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Istanbul anadolu yakasindayim tek istedigim arka sinyalleri audi dizayni gibi yapmak
)

@yusuf İnanın yoğunluktan yazdığınızı şimdi okudum. Benim çalıştığım yer Kadıköy Rıhtım'da, müsait olduğunuz bir zamanda da size gelebilirim. Selamlar. 

@yusuf İnanın yoğunluktan yazdığınızı şimdi okudum. Benim çalıştığım yer Kadıköy Rıhtım'da, müsait olduğunuz bir zamanda da size gelebilirim. Selamlar. 
Hocam numaranızı yazın. İş yerim ümraniye de. Müsait zamanda görüşürüz.

İzmir de sanırım birkaç arkadaş daha var benim gibi bu konuda yardım isteyen, bir gün buluşma ayarlarsak çok iyi olur. Saygılarımla...

Merhabalar 16.8 kablom var , az çok birşeyler kodladım kendi aracıma izmirdeyim isteyen var ise yardımcı olmaya çalışırım /monthly_2017_02/IMG_5687.JPG.9c7f85cc20e441fde5a0d9f37c1ae948.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_5687.JPG
    IMG_5687.JPG
    279.3 KB · Görüntüleme: 0
Ankaradaki dostlarla ufaktan bir bulusma yapalim derim, hemde ufaktan kodlamalar degisiklikleri uygulariz.

İstanbul Anadolu Yakası'nda (Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy civarında) kodlamalarla ilgili ben de yardımcı olabilirim. 

İstanbul Anadolu Yakası'nda (Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy civarında) kodlamalarla ilgili ben de yardımcı olabilirim. 
Sizi de gönüllüler arasına ekliyorum o halde Onur Hocam. :)  

İzmir de sanırım birkaç arkadaş daha var benim gibi bu konuda yardım isteyen, bir gün buluşma ayarlarsak çok iyi olur. Saygılarımla...
Hocam kablo olursa uzaktan bağlantı veya telefonla yardımcı olabilirim. @DT engineer Hocamız da kablo varmış, size yardımcı olur, ihtiyaç olursa destek olurum bende her türlü. :)  

ARKADAŞLAR MERHABALAR. ARANIZA YENİ KATILDIM. BİRKAÇ GÜN ÖNCE GOLF 7 1.4 TSİ 122 COMFORT MODELİNİ ALDIM.2014 MODEL. VAG COM KODLAMALARI ÇOK HOŞUMA GİDİYOR AMA ANKARADA BUNU YAPAN ARKADAŞLARIMIZ VAR MI. YARDIMCI OLABİLİRLER Mİ. 

VE ANKARA BULUŞMASI YAPILACAK MI TEKRARDAN ÖYLE BİR DÜŞÜNCE VAR MIDIR.

Merhaba Herkese ;

Audi 2005 A3 üm var sizlerden yardım alarak, kodlama benim aracıma da yapılırmı?

Yoksa Ücretini verip yaptırmak daha sağlama almak mı mantıklısı.

Merhaba Herkese ;
Audi 2005 A3 üm var sizlerden yardım alarak, kodlama benim aracıma da yapılırmı?
Yoksa Ücretini verip yaptırmak daha sağlama almak mı mantıklısı.

Hocam ücretle yapacak olan bizden fazla birşey yapmıyor. Sadece aracınızda ne açılabilir onu bilmiyorum.

Epey acilan istedigim ozellik var aslinda.
Selamlama
Kilitlenince korna sesi
Gunduz surus fari ama bende led yok bu olmayabilir
Serit sinyali 3 ten 5 e cikartma
Gizli menu bu nedir bilmiyorum
Yagmur yagarken camlarin kapanmasi
Panic frende dortlulerin yanmasi
Vs acilabiliyormus

Geri
Üst Alt