Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

İyi akşamlar muhammet hocamıza sonsuz teşekkürler elleri dert görmesin her şey çok güzel oldu :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi akşamlar muhammet hocamıza sonsuz teşekkürler elleri dert görmesin her şey çok güzel oldu [emoji4]Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Güle Güle kullanım hocam [emoji4]

@MSE Muhammed abime çok teşekkür ederim. Polo 6R aracımın vag kodlamasını yaptı. Benim araçta hiç özellik olmasada çok yardımcı oldu bana. Ellerin dert görmesin. [emoji4] [emoji4]Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ne demek dostum. Caddy'e de bakalım bir ara.

Midline plus'da hangi özellikleri aktif edebiliyoruz. Tabi varsa gizli özellik :)

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım, adım Anıl. Ankara'dayım.

Internetten araştırdığım kadarıyla vag kablo 25 dolar civarında satılıyor ve gelmesi aşağı yukarı bir ayı buluyor. Acaba Ankara'da golf mk7 için kablosu olan bir arkadaş mevcut mu, bir günlüğüne ödünç verebilirse çok sevinirim. Yada buyursun gelsin bir çay ikram edeyim, beraber halledelim: yapmak istediğim modlar: geri viteste yan aynaları indirmek, kilit açıp kapatırken korna, coming home leaving home, sürücü selamlama.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim herkese selamlar sevgiler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım, adım Anıl. Ankara'dayım.

Internetten araştırdığım kadarıyla vag kablo 25 dolar civarında satılıyor ve gelmesi aşağı yukarı bir ayı buluyor. Acaba Ankara'da golf mk7 için kablosu olan bir arkadaş mevcut mu, bir günlüğüne ödünç verebilirse çok sevinirim. Yada buyursun gelsin bir çay ikram edeyim, beraber halledelim: yapmak istediğim modlar: geri viteste yan aynaları indirmek, kilit açıp kapatırken korna, coming home leaving home, sürücü selamlama.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim herkese selamlar sevgiler.
Hocam siz yine de alın bir kablo bulunsun derim ;)  

MERHABA GOLF AİLESİ GİZLİ ÖZELLİKLERİ ANTALYA-ISPARTA-BURDUR DA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR VAR MI.YADA YAPTIRABİLEÇEĞİM GÜVENİLİR YER VAR MI.

Sipariş verdiğim 16.8 kablo gelmedi para iadesi alacağım sanırım 1.5 ay oldu. Elinde 16.8 kablosu olan ya da satmayı düşünen var mı ? 

MERHABA GOLF AİLESİ GİZLİ ÖZELLİKLERİ ANTALYA-ISPARTA-BURDUR DA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR VAR MI.YADA YAPTIRABİLEÇEĞİM GÜVENİLİR YER VAR MI.
Hocam eğer yardımcı olacak bulamaz iseniz bir kablo alın. Bizim yardımımız ile işi öğrenirsiniz.

Antalya da vardı diye hatırlıyorum gönüllü arkadaşımız. :) İlk sayfaya bakma şansınız var ise orada tüm gönüllü arkadaşlarımız mevcut. ;)

balıkesir'de var mı güvenilir yer. Olmadı istanbul'a geldiğimde yaptırcam @yusuf hocam :)   Bu arada 2016 Golf Comfortline aracımda neler yapılabilir ?

@theGenius (Hüseyin) MERHABA HÜSEYİN BEY KODLAMALARLA İLGİLİ YARDIM İSTEYECEKTİM.

Geri
Üst Alt