Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Kablo ile özellikleri açarken mevcut ayarların yedeklenmesi gerekiyor mu ? Eğer gerekmiyorsa İstanbul Anadolu yakasında birkaç özelliği açmak için yardımcı olabilecek var mı ? 

Kablo ile özellikleri açarken mevcut ayarların yedeklenmesi gerekiyor mu ? Eğer gerekmiyorsa İstanbul Anadolu yakasında birkaç özelliği açmak için yardımcı olabilecek var mı ? 
Yedeklemeye gerek yok hocam. Sadece isteseniz yaptığımız değişiklikleri size mail atarız ilk hali ile. 2 hafta kadar sonra anadolu yakasında buluşabiliriz. Orada açabiliriz özellikleri .

@yusuf Teşekkür ederim, yalnız 16.8 kablo gerekiyor sanırım 2016 Ağustos üretimi aracım. Bilgisayarım bozuk şuan, bilgisayar bulabilirsem sipariş verip alacağım kabloyu. 

@yusuf Teşekkür ederim, yalnız 16.8 kablo gerekiyor sanırım 2016 Ağustos üretimi aracım. Bilgisayarım bozuk şuan, bilgisayar bulabilirsem sipariş verip alacağım kabloyu. 
Kablo sipariş ettik. Ozamana kadar gelirse sıkıntı yok. Gelmezse ilerleyen zamanda artık.

2014 1.2 comfortline için hangi kabloyu almalıyım arkadaşlar? Aliexpress hariç Türkiye'den alabileceğim herhangi bir site var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
2014 1.2 comfortline için hangi kabloyu almalıyım arkadaşlar? Aliexpress hariç Türkiye'den alabileceğim herhangi bir site var mı?
15.7 yeterli işi görür hocam. Turkiyede 2-3 kat pahallı satılıyor. Aliexpress daha güvenilir ;)

Merhabalar değerli forum üyeleri,aracımın gizli özelliklerini aktif hale getirebilmek için Ankara'da yardımcı olabilecek abilerimiz varsa yardımlarını rica ediyorum.

16.8 kablo siparişi vereceğim tavsiye ettiğiniz bir satıcı var mı yoksa puanı en yüksek olandan mı alayım? 

Arkadaşlar bugün ben de nihayet kablo sahibi oldum. Eren @fcsrnkardeşimin yardımıyla ilk denemelerimide yapıp başarılı oldum :)  İzmir'de ki arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. 

Aliexpress'te maalesef 16.8 kablo bulamadım ilandan kalkmış olanlar da. Elinde 16.8 kablo olan var mı acaba ? 

Geri
Üst Alt