Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

SATURNUS2015 dedi:
Orhan Hocam araç işini halledeyim rahat kafayla yöneleceğim bu konuya.
yorumlarda söylendiği gibi. dün sipariş vermiştim bugün yola çıkmış. inş söylendiği gibi de hızlı gelir.

@alper32
Orhan Hocam dün bir arkadaşta kablo vardı, biraderin araçta deneme yaptık.

Buraya foruma girdim, gösterge selamlamayı yaptık oldu.

Kapılar kilitlenince korna çalma işini yapamadık ama, versiyon 12 mi öyle birşeyler diyordu. Gece geç saat olduğu için haftasonu gündüz gözüyle daha iyi olur dedik.
onu da açabiliyor 12 sürüm kablo hocam. tane tane yapmanız lazım. biraderin araç kaç modeldi.
2014 Orhan Hocam

-Editledim ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

emre hocam Phil Wang satıcının ismi.  erkan hocama da al dene diyen aynı şahıs bu. madem siz almışsınız deneyeceksiniz  erkan hocam almayıp sizi beklesin derim.

@erkanz

@emre
http://tr.aliexpress.com/item/2015-newest-VAG-COM-14-10-2-VAGCOM-14-10-2-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface/32358150890.html

Ben bu bahsettiğiniz linkteki (link ben aldığımda çalışıyordu şimdi page not found diyor) kabloyu aldım. çalışıyor ama şu şekilde. adamın gönderdiği cd'de hem 14 hem 12.12.3 yazılım var. 14 yazılıml akabloyu kullanıdıgınızda long coding yapamıyor ya da coding accepted diyor ama araça geçmiyor bu tanım. başka bir klasöre 12 versiyon programı kurup onunla istenilen değişiklikleri yapabildim ama. bu phil denen tip long coding yapmak istiyosan başktan sorsaydın diyor. böyle de hafif dolandırıcı mod biri. aracım 2015 model bu arada. 14 un artı olarak getirdiği yeni tanımlar vs varsa onlardan faydalanamıyorsunuz bu şekilde. dispute açacağım ben paramı kısmi geri almak için.

ben konuya şimdi denk geldim. leaving home kodlu olmasına rağmen çalışmıyor bende. başka bir formda üyeyim, netde araştırırken buraya denk geldim. sorunu buraya da yazarken Phil Wang'ın adını duyunca sinirim zıpladı biraz :) yazayım dedim.

long coding olarak hiç bir şeyi yapmıyor kablo. kadran selamlama idi benim yapamadığım mesela. başka şeyleri de denedim. gerçi 12 ile oldu her şey ama dediğim gibi 14 versiyon kablo almanın artısını göremedim.

SATURNUS2015 dedi:
ben konuya şimdi denk geldim. leaving home kodlu olmasına rağmen çalışmıyor bende. başka bir formda üyeyim, netde araştırırken buraya denk geldim. sorunu buraya da yazarken Phil Wang'ın adını duyunca sinirim zıpladı biraz :) yazayım dedim.

long coding olarak hiç bir şeyi yapmıyor kablo. kadran selamlama idi benim yapamadığım mesela. başka şeyleri de denedim. gerçi 12 ile oldu her şey ama dediğim gibi 14 versiyon kablo almanın artısını göremedim.
anladım hocam teşekkürler katkınız için. 14 adı altında 12 kablo satıyor çakal.  8|

hangi forumdan geldiniz?

bizim forumun vag konusunu kullandınız mı nasıl olmuş bir değerlendirme yapma imkanınız var mı?
estagfurullah, maksat bilgi paylaşımı olsun. ben de bir çok bilgi ediniyorum forumlardan hem duzgun satıcıları tespit için hem de teknik bilgi olarak.

golfturkiye.net' e üye oldum ilk aracım mayıs başında geldiğinde. orada da bayagı bilgilendim ama açıkcası vag kodlama detayları daha derli toplu ve detaylı topluca oldugu için sizin forum biraz daha kullanışlı geldi bana.

@Dark975

Forumu begenmenize sevindim hocam. Eksik görürseniz öneri kısmında yardımcı olun lütfen.

Orhan hocam henüz kablo almak kısmet olmadı, bir iki haftadır da yoğunluktan forumu takip etme imkanım olmadı, mesajlara göz gezdirmeden önce eğer işimizi görebileceğinden emin olduğunuz bir kablo varsa hemen almak isterim.

Yoksa aliexpress ve ebayde yeni eklenenler varsa şayet detaylıca bakarım.

Sent from my iPad using Tapatalk

Tamamdır Orhan Hocam, dediğiniz gibi yapalım, dilerim size gelecek kablo sağlam çıkarda ben de hemen alırım zira sabrım kalmadı :)

@Orhan Hoca

Şöyle birşey düşündüm hocam. Bayram dönüşü her bölgeye kablo alalım. Kablonun masrafı çıkana kadar özellik açtığımız kişiler 5-10 tl bağış yapar. Böylece birlikten kuvvet doğar.

Orhan ve Yusuf hocam, şahsen maliyeti benim için öncelikli değil ama sizin kararınıza memnuniyetle uyarım. Derdim benim de çorbada tuzum olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

erkanz dedi:
Orhan ve Yusuf hocam, şahsen maliyeti benim için öncelikli değil ama sizin kararınıza memnuniyetle uyarım. Derdim benim de çorbada tuzum olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk
İnşallah iyi organize oluruz bu konuda ;)

Sizlerin maşallahı var hocam, ilgiyle ve memnuniyetle takip ediyoruz, benim gibi eminim diğer arkadaşlarımızın da şüphesi yoktur :)

Geri
Üst Alt