Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Orhan Hoca dedi:
Sivas - Tokat civarı var mıdır arkadaş? Biraz kurcalasak  s=s18
Sivastayım Abi, Orhan Abinin yardımlarıyla kurcalarız istersen :)
hala yardım mı alacan üstad. sen halledersin eminim. s=s18
Estağfirullah Abi, üstad denince akla gelen ilk isimsin :)

Daha hiç yapamadım fırsat bulupta ama bir iki defa yardımlı olarak yaparsam sonrasında kendim halledebilirim diye düşünüyorum :)

Orhan Hoca dedi:

Daha hiç yapamadım fırsat bulupta ama bir iki defa yardımlı olarak yaparsam sonrasında kendim halledebilirim diye düşünüyorum :)
onur baba da var sağlamcı. :'(
Onurda baya ustalaştı evet :) haftasonu amasyadayım yine eğer işlerini halledebildiyse kabloyu alayım ben Onurdan, sizinde yardımınızla hallederiz burayı, Sivasa yazabilirsiniz beni de artık :)

Orhan Hoca dedi:
Sivası da ekledim. hadi bakalım. ama sen 2014 yılı 10. ay altı üretimlere bakıyorsun elindeki kabloyla. üstü ancak 2-3 özellik açabilirsin. kadran selamlama, geri viteste aynanın aşağı inmesi ve açılış logosu değiştirmek gibi. s=s16

@fcsrn
Evet, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız artık :)

dtkorkmaz dedi:
Orhan bey de mi Sivasta?
Yok Abi, Orhan Abi Trabzonda(şuan memleketi Samsunda sanırım), biz kodlama yapacağımız zaman telefondan canlı bağlantı ile yürütüyoruz işlemi, yapamadığımız birkaç kodlama işinde öyle yapmıştık :)

Ben de 14.10 sürüm kablo siparişimi verdim çinden @Orhan Hoca 'mın yardımıyla. Tahimini 10-12 gün süre zarfında bana ulaşır diye düşünüyorum. Artık Antalya'da da bir şubemiz oldu diyebiliriz :)

Merhaba arkadaşlar, kodlamalarla Lane Asist açılabiliyor olduğunu dün gördüm hoşuma gitti. Yardımcı olabilecek arkadaş olursa açtırmak isterim,  İstanbuldayım.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orhan Hoca dedi:

onur baba da var sağlamcı. :'(
Elimden geldiğince yardımcı olurum Eren kardeşime :)

Ama bu konuda üstat sensin abi :)

Orhan Hoca dedi:
Merhaba arkadaşlar, kodlamalarla Lane Asist açılabiliyor olduğunu dün gördüm hoşuma gitti. Yardımcı olabilecek arkadaş olursa açtırmak isterim,  İstanbuldayım.

Ah istanbul kablon nerede?

ama ersin hocam da sipariş geçiyordu, yardımcı olur sanırım.

@yusuf

@ErsinEsk
kablo alırız olmazsa ama ben işlem ile uğraşacak durumda değilim maalesef, hatta baktım ender elektronik sitesine bu özelliği açtıklarıyla alakalı bir ibare yok, olsaydı gidip yaptıracaktım. Hoş, arayıp sormak lazım yine de. Sent from my iPhone using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:

Ah istanbul kablon nerede?

ama ersin hocam da sipariş geçiyordu, yardımcı olur sanırım.

@yusuf

@ErsinEsk
kablo alırız olmazsa ama ben işlem ile uğraşacak durumda değilim maalesef, hatta baktım ender elektronik sitesine bu özelliği açtıklarıyla alakalı bir ibare yok, olsaydı gidip yaptıracaktım. Hoş, arayıp sormak lazım yine de. Sent from my iPhone using Tapatalk
kablo olursa yusufla buluşmak yeterli olur uzaktan destek veririz olmazsa. s=s18

DLA varsa sizde lane assisti de babalar gibi açarız inş.  s=s15

@yusuf
DLA derken? Çok anlamıyorum kusura bakmayın. Sent from my iPhone using Tapatalk

@Navfree

Kablo bulursanız yardımcı olurum hocam. Birgün buluşur hallederiz.

@Orhan Hoca zahmet olmazsa şu 14.10 kablo için beni de yönlendirebilirseniz alayım artık :)

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri
Üst Alt