Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

fcsrn dedi:
Eylülden sonra sivastayım artık, beni sivasa yazabilirsiniz, giderek daha çok alan kapsıyoruz :)
Noldu Eren tercihler
Sivas elektrik elektronik müh geldi Abi :)
Hayırlı uğurlu olsun Eren Kardeşim.

Başarılı bir şekilde mezun olmanızı ve aynı başarıyla tüm yaşantınızı doldurmanızı dilerim.

Kutlayalım hadi bunu....

s=bigdance s=bigdance s=band s=guitar s=rockband

silvershadow dedi:
Eylülden sonra sivastayım artık, beni sivasa yazabilirsiniz, giderek daha çok alan kapsıyoruz :)
Noldu Eren tercihler
Sivas elektrik elektronik müh geldi Abi :)
Hayırlı uğurlu olsun Eren Kardeşim.

Başarılı bir şekilde mezun olmanızı ve aynı başarıyla tüm yaşantınızı doldurmanızı dilerim.

Kutlayalım hadi bunu....

s=bigdance s=bigdance s=band s=guitar s=rockband
Çok sağol Abim amin, darısı sizin prensese :)

ankara'daki arkadaşlara güzel bi döner ısmarlarım uğraşan arkadaş olsa keşke bununla ama henüz ankara'dan ses yok. :) bi de 2015 araçlarla ilgili durum net değil sanırım.
2015 aracımda 12.12 sürüm kablo ile kadran selamlamayi aktif ettim, hiçbir sorun olmadan oldu cok şükür [emoji5]️https://vimeo.com/135147283

Sent from my iPhone using Tapatalk

Orhan Hoca dedi:
kadran selamlamayı nedense aktif ediyor. diğer kodlamaları yapmıyor. bu şekil başka yaptığın varsa kayıt düşelim.

@enpisagor
Hii , diğer kodlamaları denemedim açıkcası vaktim yoktu, yine deneyip bilgi vereyim. En cok istediğim özelliği aktif etti, ama digerleri icin 14.10 versiyon mu gerekli ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Orhan Hoca

Dün geldim hocam istanbula. Kablo temini konusuna bakacağım. Bu hafta çok yoğun geçecek benim için.

@Orhan Hoca aracımıza hangi sürüm kablo yeterli olur bunu nasıl öğreniriz ?

@Orhan Hoca Sağolun hocam ben o kısmı atlamışım daha önce okuduğumda :) araç 2014 Ocak ayında üretilmiş. Ucuz olanı işimi görüyor hemen alayım bir tane.

Uzun süredir kadran selamlama yaptırmak istiyorum hiç kimseyi ya da mağaza bulamadım istanbuldan yardımcı olabilcek arkadaş abi var mı mk5 tsi aracım

Arkadaşlar vag kablom var aldım hiç kullanmak nasip olmadı, isteyene aldığım gibi verebilirim. İsteyen pmden ulaşabilir, hiç kullanamayacağım bu gidişle galiba.

Sivas - Tokat civarı var mıdır arkadaş? Biraz kurcalasak  s=s18

Orhan Hoca dedi:
Sivas - Tokat civarı var mıdır arkadaş? Biraz kurcalasak  s=s18
Merzifon var :)
Yolum düşerse uğrarım mutlaka  :)
Beklerim Orhan Abinin kablosu bende duruyor seve seve yardimci olurum :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
erenin benden satın aldığı demek istedin galiba onur. :)
Ondan haberim yoktu bi kablo bende var ama :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt