Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Arkadaşlar Merhaba

Ankara'da 1.2 TSI Comfortline için performans odaklı sürüş modu kodlayabilecek bir arkadaşımız var mı? Olursa çok memnun olurum.

Herkese merhabalar ben mehmet mersin tarsustanim. 1.2 golf 7 aracım var siteyi bugun kesfettim ve iştahım kabardı ve bende bu kodlama işine girmeye karar verdim :)) mersin tarsus civari sohbet eşliğinde neler yapabileceğimizi anlatmak isteyen birisi olurmu acaba ? 

Herkese merhabalar ben mehmet mersin tarsustanim. 1.2 golf 7 aracım var siteyi bugun kesfettim ve iştahım kabardı ve bende bu kodlama işine girmeye karar verdim :)) mersin tarsus civari sohbet eşliğinde neler yapabileceğimizi anlatmak isteyen birisi olurmu acaba ? 
Dostlar arasına hoşgeldiniz Mehmet Hocam. :)  

Mersinde Deniz Hocamız var onu bir haberdar edelim, @mandufla Ancak sanırım kendisi vag com ile uğraşmıyordu. Siz kablo işini halledin biz telefondan her türlü destekleriz. Adana'da da bolca üyemiz mevcut, büyük bir buluşma daha yapılsa mı yaz bitmeden. :)  @enpisagor

@Xrayfc Hocam hoşgeldiniz. Ereninde dediği gibi bende kablo var. Ama daha bi oturup ugrasmak kısmet olmadı. Ama bir şekil bir araya gelebilirsek Eren Hocamdan Muhammed Hocamdan canlı destek alırız :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba @sdktsn Sadık hocam ben de Keçiören de oturuyorum yardımcı olabilir misiniz.

@Erdem Hocam selam, Tabii ki yardımcı olmaya çalışırım. Özelden numaramı yazıyım.

Arkadaslar, izmirde bayram sonrasi bu konuda kim yardimci olur? Ne kablo var ne bilgi var, ama cay kahve muhabbet her turlu. :)

Aracımı aldıktan sonra bu konuda sizin yardımlarınızla bende bu işi öğrenip, gönüllüler arasında olmayı hedefliyorum. ;)  

Herkese merhaba abilerim mersinde yaşıyorum golf 7 2013 model aracımız var gizli özellikleri aktif hale getirmek istiyorum yardımcı olabilecek abilerim varsa sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim iyi forumlar ?

Herkese merhaba abilerim mersinde yaşıyorum golf 7 2013 model aracımız var gizli özellikleri aktif hale getirmek istiyorum yardımcı olabilecek abilerim varsa sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim iyi forumlar ?
Foruma hoş geldiniz. Bir kablo temin ederseniz seve seve yardımcı oluruz. Mersinde kablosu olan arkadaşımız yoktu bulduğum kadarıyla.

Antep nurdagindayim lazimsa yollarim kabloyu isini halleder yollarsin hocam arkadaslarda kablo olunca yardim ederler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Foruma hoş geldiniz. Bir kablo temin ederseniz seve seve yardımcı oluruz. Mersinde kablosu olan arkadaşımız yoktu bulduğum kadarıyla.
@Berkayozkan33

Mersinde @mandufla Deniz Hocamız vardı yanlış hatırlamıyosam, kendisinde kablo da mevcuttu ancak henüz kullanma fırsatı bulamamıştı. 

Deniz Hocam talepler çoğalıyor, artık kabloyu araca bağlama zamanı geldi sanırım. :)

Kabloya internet üzerinden baktım ve araştırdım bu konuda çok dolandırıcı olduğunu öğrendim o yüzden çok şüpheye düştüm internetten almaya biraz korkuyorum açıkçası eğer mersinde kabloyu bana ulaştıracak birisi varsa cok sevinirim daha önce hiç vag kodlama yapmadım bu konuda pek bilgim yok ama videolardan izlediğim kadarıyla ve forumdan öğrendiklerim kadarıyla çokta zor birşey olduğunu düşünmüyorum zaten bilgisayar ve programlar konusunda az çok iyiyim yorumlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum hepinize teşekkür ederim 

Geri
Üst Alt