Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

@Gökhan Bilgin Değerli Gökhan Hocam, sizden bir ricamız olsa. @Ayprensi16 Hocamız sensör için ekipmanları takmış ancak kodlama işini çözemedik bir türlü. Telefondan da görmeden fazla bir olanak olmuyor malum. Müsait bir gününüzde sizde bakabilir misiniz acaba?
Memnuniyetle yapardım ama Bursa'da değilim eylül gibi dönücem o zamana kadar çözülemezse yardımcı olurum tabi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam Merhabalar,

2017 Golf aracım var. Şu sıralar Ankara'da kodlama yaptırabileceğim bir arkadaş var mı? Varsa kendisine yemek borcum olacak da :)

Teşekkürler

Arkadaşlar merhaba kablom yeni geldi bende aranıza Edirne den katılıyorum yavaş yavaş. Desteklerinizi kodlama konusunda bekliyorum.

c55aac16d739a59851eef525341aa725.jpg

Arkadaşlar merhaba kablom yeni geldi bende aranıza Edirne den katılıyorum yavaş yavaş. Desteklerinizi kodlama konusunda bekliyorum.

c55aac16d739a59851eef525341aa725.jpg

Hocam hoşgeldiniz. Kodlamalarda yapamadığınız bir şey olursa destek için buradayız. Kolay gelsin :)  

Tiguanla ilgili gizli ozellik veya yapilabilecek bsy var mi acaba? Be bu konuda yardimci olabilecek biri istnabul avrupa yakasi?  :000043-medium:

Tiguanla ilgili gizli ozellik veya yapilabilecek bsy var mi acaba? Be bu konuda yardimci olabilecek biri istnabul avrupa yakasi?  :000043-medium:
Siz bir kablo bulun ben uzaktan bağlantı ile yaparım hocam :)

@silvershadowhocam @MSE muhammed hocamız benim araçtada bu işe girişti ben saadece izllemiştim herşeyi tıkır tıkır kodladı  s=aman

@yusuf Hocam sanirim sizle yakiniz bahcelievlerdeyim ben ama tiguanda da ne yapabiliriz cok bilmiyorum ama kurcalarmiyiz musait oldugunuzda ?  :000043-medium:

harika bir uygulama... destek olan arkadasları tebrik ederim - tesekkür edeirm.

ben de ilk testten sonra kendim kodlayabiliyor olurum büyük ihtimal ve yakınımdakilere destek olurum bu konuda

Geri
Üst Alt