Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

Merhabalar,

Öncelikle forumda yeni üyeyim.Astra h dizel aracımdan sonra Wv golf  aracıma 1 hafta önce kavuşmuş bulunmaktayım.

Sipariş süreci uzun olduğu için tam istediğim özellikler olmadı.Forumdaki tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Aracım 2016 1.2 TSI DSG BEYAZ COMFORTLİNE'dır.

Yaptırmak istediklerim,

*)Led plaka aydınlatması (Servis orjinal takacağını ve arıza ışığı yakmayacağını garanti ederek 300 TL istedi)Dışarda takıldığı zaman arıza ışığı yakar dediler.

*)Arka stopları led ile değiştirmek istiyorum.(Servis 1400 tl istedi)

*)Ayna altı led aydınlatma yaptırmak isityorum fakat ön farlarım led olmadığı için kötü mü durur.Ayna altı led için sarı ışık mı yaptırsam?

*)Katlanan ayna için servis 1200 TL istedi.

*)Gizli özellikleri hiç bir servis ücret karşılığını versem bile açmıyor.Gizli özellikleri Eskişehirde Esmod diye bir yer var.Orda açtırsam araç garanti dışı kalır mı?Araç servise bakıma gittiğinde yazılım güncellemesi yapıldığında açtırdığım gizli özellikler tekrardan kapanır mı?

Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

Saygılarımla,

@WOLLECE öncelikle aramıza hoş geldiniz. Keşke sipariş ile alsaymışsınız bunları ekletirdiniz. Olan olmuş. Led plaka aydınlatma alın dışarıdan kodlama ile hayatı sileriz. Gizli özellikleri de açarız hiç sorun yok. Kolay kolay servis kapatmaz bunları. Led stop için ender elektronikle konuşabilirsiniz. Katlanır ayna için de aynı şekilde. Katlanır ayna takılınca altındaki ışıklar da geliyor led olarak. ;)

@WOLLECE Hocam aracınız hayırlı olsun güzel günlerde  kullanın. İletinizde belrirttiğiniz maddelerden yusuf hocamında belirrttiği gibi bir tek led plaka aydınlatması maliyetli değil diğerlerini ekletmek istrerseniz astarı yüzünden pahalıya geliyor maalesef. Bu almak istediğiniz özellikleri aracınızı modelini yükselterek geçin derim.

S.a yeni golf aldım gizlilik ayarlarını açtırmak istiyorum İstanbul Fatih'te yim yardım olursanız sevinirim 

@driver_can ne zaman isterseniz buyrun gelin ;)
Teşekkür ederim sağolun:)

Yusuf'a burdan da teşekkür etmek istedim sağolsun akşam buluştuk benim aracımın kodlama işini de hallettik aklımdaydı bu da hallolmuş oldu:)Çok efendi bir arkadaşımız:)Tanıştığımıza memnun oldum.

İlginiz için teşekkür ederim.Garanti dışı kalır mı yoksa garantisi devam eder mi bir araştırmam gerekiyor.

Sn@WOLLECE hocam hayırlı ugurlu olsun aracınız.Forumda değerli hocalarım daha iyi görüş belirtirler ama benim bildiğim kadarıyla garanti dışı kalma diye birşey olmuyor.Mesela bende sipariş verecek birisi olarak,işallah aracımı teslim aldığım zaman yetkili servise  (Rain Closing) - Sunroof Yağmur Kapatma- özelliğini servise açtırmayı planlıyorum.Forumuzda öğrendiğim kadarıyla bunun için orjinal kablo gerekliymiş saygılarımla :)

@mandufla hocam aliexpreste 15.7 diye arayın. En üstte 3 tane 20 dolar civarı ürün var. Herhangi biri olur. Puanı iyi satıcı tercih nedenidir ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@WOLLECE garanti dışı kalsa turkiyeye gelen araçların yarısı garanti dışı olur :) yok öyle birşey...

arkadaşlar aracımı almış bulunuyorum...en geç cuma günü elimde her işi bitti....kodlamalar hakkında hiçbir bilgim yok benim nasıl yapılacak...aracım 2016 model bayiiden sıfır aldım... beyaz renk içi bej sürüş ve ışık paketli

Geri
Üst Alt