Golftutkusu Ücretsiz Vagcom Noktaları

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Nokta derken sitedeki yardım sever ve bu işi gönüllü  yapacak arkadaşlarımızdan bahsediyoruz. Önemli olan dostluk ve yardımlaşma diyerek yola çıktık.

Tarafına yapılan bu uygulamadan memnun olup kendisi de bir iyilik yapmak istyen arkadaşlar varsa forum ihtiyaçlarında kullanmak üzere 25 TL yi geçmemek üzere bağışta bulunabilirler. Bu miktarın altı da olabilir. İşin bu kısmı kesinlikle gönüllü ve isteğe dayalıdır. Uygulamayı yapan arkadaşlarımız tarfından aracında vag kodlaması yapılan kişi veya kişilerden kesinlikle ödeme alma ısrarı yapılmayacaktır.

Bu konuya kablosu olanların katkısını bekliyorum. Kodlamaya ihtiyaç duyan arkadaş buradan yazıp irtibat sağlayacak. Ona en yakın yardım sever kardeşimizle buluşup çay kahve derken işlem tamamlanacak ve böylece herkes mutlu olacak.

Esas amacımız;

Kodlama işini ücretsiz yapmak,

Arkadaşlarımızı kodlama işlemini piyasada yüksek fiyata yapanlara mahkum etmemek,

Piyasada fahiş fiyatla kablo satmaya çalışan dolandırıcıların eline terk etmemektir. s=drunkard

vag kablosu olup da gönüllü olarak size yardımcı olmak isteyen arkadaşlar ve bulundukları şehirler.

@enpisagor (Can)---> Adana Merkez

@Onur (Onur) ---> Amasya Merzifon

@fcsrn  (Eren)-->Amasya Merkez ve Sivas merkez

@Yıldıray1903 (Yıldıray) -->Ankara ve Tokat bölgesi

@theGenius (Hüseyin)-->Antalya Konyaaltı

@Gökhan Bilgin (Gökhan)-->Bursa

@EMRAH ATTS -->İstanbul Avrupa yakası

@MRT BSRN (Murat)-->İzmir

@ardafeto -->Kahramanmaraş

@kanser51 ( Serkan) ---> Kars/Ardahan bölgesi

@MSE (Muhammed)---> Konya Merkez

@Umudo (Umut)---> Mersin

@atakom (Atalay ) ---->Ordu

@HASANSEN54 (Hasan)-->Sakarya bölgesi

@Orhan (Orhan)--->Samsun ve Trabzon bölgesi

@forjust1day (Tuna)---- Tekirdağ

@Ender (Ender) -->Trabzon Merkez/Alanya

@Nektar (Hakan) --> Çorum Merkez

@Cersahin (Çağatay) --> İstanbul Kadıköy

@ahdngr (Ahmet Hakan) --> Adana

@sdktsn (Sadık ) --> Ankara Keçiören ve çevresi

@kiyak7 (Tolga) --> İstanbul Bostancı ve çevresi 

@xrayfc (Mehmet) --> Mersin Tarsus ve Çevresi

@ugurtaşçıoğlu (Uğur) --> Edirne Merkez

@mahmut0382 (Mahmut) --> Adana

@Onurd7 (Onur) --> İstanbul Anadolu Yakası (Ümraniye, Üsküdar, Kadıköy civarında)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Henüz kablom yok ama Amasya cevresinde elinde mevcut kablosu olan arkadaslara yardim edebilirim

ankara'daki arkadaşlara güzel bi döner ısmarlarım uğraşan arkadaş olsa keşke bununla ama henüz ankara'dan ses yok. :) bi de 2015 araçlarla ilgili durum net değil sanırım.

@maniax zamanlar her yere uzanacak elimiz kolumuz inşallah ;) Sabırla devam...

@SATURNUS2015

Abi dh de sevenler konusuna bi arkadaş yazmış, 14.10... Bu kablodan almış 2015 aracı için ama kablo daha eline ulaşmamış, pm den mesaj atcam şimdi sonuç hakkında bilgilendirmesi için, bizim foruma da davet ederim :)

SATURNUS2015 dedi:
@SATURNUS2015

Abi dh de sevenler konusuna bi arkadaş yazmış, 14.10... Bu kablodan almış 2015 aracı için ama kablo daha eline ulaşmamış, pm den mesaj atcam şimdi sonuç hakkında bilgilendirmesi için, bizim foruma da davet ederim :)
tamam eren.
Çok uzakta aramayalım o benim işte :)

kabloyu dün gece sipariş verdim EMS ile. Aldığım link de buydu

http://tr.aliexpress.com/item/2015-newest-VAG-COM-14-10-2-VAGCOM-14-10-2-VCDS-HEX-CAN-USB-Interface/32358150890.html

Satıcı ile muhabbet ettim, 2015 araçlarda çalışıyormuş ama özellikle Golf 7 için denememiş. İstersen dene, geri gönderirsin dedi. 2015 de çalışmıyorsa geri falan göndermem de, denemek için aldık bakalım. Gelince test eder haber veririm.

Geri
Üst Alt