Vag Com Kablo Önerisi İstiyorum

@sedobey @sedobey 2020 model bir araç için 20.4.2 veya 20.4.1 gibi bir kablo almanız lazım fakat aliexpreste satılan kablolar yazıldığı gibi güncellikte olmayabiliyor yorumlara dikkatli bakıp satın almak gerekiyor son model aracı olup kullanabilen varsa alınır ancak, yoksa araçta çalışmayabilir

@sedobey 18.x vs farketmez, hepsini Atmel islemciliyse 21.3 u destekleyecek hale getiririz. Kablonun versiyonu diye bisey yok, o yazdıklarınız Vcds programının versiyonu. Kablo icindeki yazilim ayri bişey. 2020 araca baglanmama sebebiniz o olmayabilir. Eski nesil, askinda su anda bile satilmaya devam eden Atmel islemcili klon.kablolar uds protokolunu tam desteklemedigi icin yeni araclarda problem oluyor genelde.

@sedobey 18.x vs farketmez, hepsini Atmel islemciliyse 21.3 u destekleyecek hale getiririz. Kablonun versiyonu diye bisey yok, o yazdıklarınız Vcds programının versiyonu. Kablo icindeki yazilim ayri bişey. 2020 araca baglanmama sebebiniz o olmayabilir. Eski nesil, askinda su anda bile satilmaya devam eden Atmel islemcili klon.kablolar uds protokolunu tam desteklemedigi icin yeni araclarda problem oluyor genelde.
Cem abi atmel işlemciler atmega 162 lermi oluyor

Şimdi  baskılı devre kısmına baktım atmega ve atmel işlemci varmış 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki. Bu benim bloke olan 18.xx kabloma uzaktan bağlanıp çözebilecek biri var mıdır. Kabloyu bilgisayar görmüyor. Ben becerdim bu işi. Versiyon yükselttim göya ama son anda bozdum.

selamlar.  2020 yeni üretim skoda fabia araç için bir kablo almak istiyorum.  21.3.0  mı almam gerekiyor arkadaşlar. aliex te birçok seçenek var ama yanlış bişey yapmak istemiyorum, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. elimde 18. x x x kablo vardı ama galiba onu bloke ettim. zaten araca müdahale edemedim o kablo ile.
2020 Aracım İçin 21.3.0 Kullanıyorum. Hex V2 Aldım. Kodlamalarıda Yaptım Herhangi Bir Sıkıntı Olmadan.

Peki. Bu benim bloke olan 18.xx kabloma uzaktan bağlanıp çözebilecek biri var mıdır. Kabloyu bilgisayar görmüyor. Ben becerdim bu işi. Versiyon yükselttim göya ama son anda bozdum.
İşlemci Nedir Cihazdaki?

Geri
Üst Alt