Vag Com Kablo Önerisi İstiyorum

Tulkas

Üye
İsim
Emre
Selamun aleyküm 2014 golf7 için kullanabileceğim düzgün çalışacak başımı ağrıtmayıp beni uğraştırmayacak bir kablo arıyorum. Tercihen sıfır almak istiyorum önerebileceğiniz varsa çok memnun olurum elindeki kabloyu da elden çıkarmak isteyenler vardır belki o şekilde de yapabiliriz

Valla hocam ya burada bu forumda elden çıkarmak isteyen güvenilir birinden yada nette güvenilir biyerden edinmek istiyorum artık ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum inşallah çıkar

@Tulkas elimde satılık bir tane var düşünürsen 20.4.2 yüksek versiyon ilanlarımda görebilirsin. Sorunsuz :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese teşekkürler almış bulundum şimdilik ihtiyaç kalmadı🙂

Benimde bir kablo temin etme zamanım geldi sanırım:) Elinde güncel olan varsa alabilirim.

selamlar.  2020 yeni üretim skoda fabia araç için bir kablo almak istiyorum.  21.3.0  mı almam gerekiyor arkadaşlar. aliex te birçok seçenek var ama yanlış bişey yapmak istemiyorum, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. elimde 18. x x x kablo vardı ama galiba onu bloke ettim. zaten araca müdahale edemedim o kablo ile.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar kablo önerisi istedim kimseden ses çıkmadı Hiç olmazsa kablo satan biri varsa ondan alayım, kiminle irtibata geçeceğim Onu yazın bari

Geri
Üst Alt