Golf 7 1.4 tsi 2013 Comfortline DSG 108 bin km

oslu61

Yeni Üye
İsim
Aslan
Merhabalar,

Bir süredir satmayi düşündüğüm ve ilana da koyduğum aracım icin fiyat tavsiyenizi rica ediyorum.

Golf 7 1.4 TSI Comfortline 2013 DSG 108 bin km.

Yetkili servis bakımlı.

1 yıl önce on fren disk ve balata degisti. 10 bin km oldu.

4 ay önce arka balata degisti ve salıncak burçları yaglandi (kasislerde ses yapiyordu)

3500 dolu hasarı var. Bu yaz yağan doludan 10 kadar tavanda ezik var dikkatli bakınca belli olan. Yaptırmadım.

Sag arka kapi ve çamurlu boyalı. 1300 tl tramer.

On arka tampon boyalı. Ufak tefek surtmeler var.

On cam değişen.

Lastik 2016 değişmesi lazım.

Balata disk değişimleri de yetkili serviste yapılmıştır.

Screenshot_20210207-141610_sahibindencom.jpg

Screenshot_20210207-141534_sahibindencom.jpg

Screenshot_20210207-141526_sahibindencom.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu baslik  gözden kacmis, piyasa ölü oldugu icin arkadaslar yorum yapmiyor sanirim

Dod bile fiyatları aşağı çekmiş araç satışacak zaman değil bence...

B50804E3-42CD-4DF0-A9D5-A7C724F51492.jpeg

sıfır lira eder hocam, şu dönem üzerine para vermenizi bekliyor ikinci el piyasası.

aceleniz yoksa satmayın bekleyin, bir şekilde piyasa bir yerde dengelenecektir.

Hocam arkadaşlar çok güzel değinmiş su an yaprak kımıldamıyor. Satmayın derim aceleniz, nakit ihtiyacınız yoksa eğer. @ahmet306 dediğiniz gibi bende bekliyorum fiyatlar sanırım yaza kadar netleşir.

Zaten düşünceme göre insanlar hem bu sıfır fiyatları hem de pandemideki asi gelişmeleri sonucunda bekliyorlar.

Toplumda doğal olarak pandeminin azalmasını düşüncesi sonucu tekrar toplu taşımaya yönelme eğilimi ve dolaylı olarak araç satışında azalma görüyorum. Umarım herkes sağlıklı olur da gerisi teferruat. Sonuçta sadece bizim araçlar degil hepsi düşecek elbet.

Dediğiniz gibi beklemek makul gorunuyor. Ramazan bayrami ile piyasa açılır diye dusunuyorum. @ahmet306 yorumunuz gerçekten çok iyi ozet olmuş  :)

Hocam yada alacağınız aracı netleştirip hamle yapın derim. Fiesta aracımı sattım ertesi gün 12  Şubat'ta 179.000TL ilana koyulan aracı 160.000TL ye aldım. Benimki çok ütopik bir örnek ama denk gelebiliyor. Araç 2015 1,2tsi 105 bg manuel. 4300TL trameri var. Sağ ön çamurluk ve far serviste değişmiş. Sol ön çamurlukta da boyasız göçük düzeltme var onun haricinde birşey yok. Air bag uyumlu kılıf bile yaptırmış adam sağolsun :)  

Yeni arac aldım hocam. Aciliyetim bulunmuyor. Ama ihtiyac fazlası zaten pandemi evden çıktığımız yok. Bir kaç aya piyasa açılır satarız ins.  175 gibi bir fiyat makul gorunuyor. 

Geri
Üst Alt