Golf e karar verme sebebin?

elimdeki parayla alabildiğim fiyat/performans oranı en yüksek araç olduğu için golfü seçtim.

O dönem mevcut aracım Grandepunto fire fundı. Cam tavanlı puntoları çok severdim bir türlü kısmet olmamıştı.

İkinci el sunrooflu polo bakıyordum, istediğim gibi araç bulamıyordum. Olmuşken bari sıfır olsun dedim. Ancak Polonun iç mekan genişliği ve yakıt tüketimi kafamı kurcalıyordu.

vw web sitesinde polonun teknik özellikleri donanım ve fiyatlarına bakarken golfe tıklamamla herşey sil baştan oldu. Evet midline plus neden olmasın. Seat leon çok iyi bir seçenekti neden olmasın.

Olmuşken cam tavanlı golf neden olmasın, e bari comfortline dijon jant çok yakışıyor derken, kendimi malum sitedeki Orhan Hocanın konusunda buldum.

Maksimum 30bin lira ikinci el Polo için kıvranırken 51bine hanımı ikna edip 10 yıl Golfü satmayacağıma söz vermiştim.

* vw web sitesindeki araç oluşturma (birtekşey sayfası)

* İç mekan görüntüsü

* İkinci el kaygısı olmayışı

* 2013 yılın otomobili

* Sınıfının lideri

* Tsi motor

* Sade ve şık tasarım

Merhaba arkadaşlar 

Üstteki fotoda göstergeler arasındaki bilgi ekranında bulunan eliptik şekil ne acaba, bilen var mı :)

@kdombayci

Merhaba arkadaşlar 

Üstteki fotoda göstergeler arasındaki bilgi ekranında bulunan eliptik şekil ne acaba, bilen var mı :)
Değerli Hocam;

Çok fonksiyonlu renkli ekranlı yol bilgisayarı ( MFA) bulunmayan bir aracın navigasyon özelliğinin pusulası

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benimkini forumun bütün konularına konularındaki binlerce sayfayla ve yüz binlerce kelimeyle ifadeye çalıştım..

Ama bir beni bağışlasın ismini anımsayamadığım bir dostumun mottosu bütün bu sayfalara önce bu cümle söylendikten sonra "çünkü" diyerek bütün konuları okuyabilirsiniz insanda hayranlık uyandıran detaylar saklı...

"Golf alırsanız sadece otomobil almış olmazsınız" desem...ezcümle olarak?

• Beğen
Tepkiler: SCC
ELBETTE HERKESİN TERCİHİ KENDİNE GÖRE FARKLI SEBEBLERİ YADA ARZULARI VARDIR 

AMA KONU OTOMOBİL SE TEK ARZU,TUTKU,AŞK                GOLF               DÜR.............:) :000108-medium:

puntodan sonra kendi kendime demiştim ki;

artık bazı vazgeçilmezlerim var, buna göre araba almam lazım diye.

yağmur sensörüm, otomatik klimam, kararan dikiz aynam, cruise controlüm olacaktı. üzerine hayalleriyle yaşadığım xenonum olacaktı.

golf bana öyle şeyler verdi, standartlarımı öyle artırdı ki;

artık hayatımda el freni yok, ışıklarda frene basmak yok, motor sesi yok, dikiz aynasından kar temizlemek yok ısıtma var 

bunların yanında camlarımı silerken rahatsız olmayayım diye iç sirkülasyonu açan klimam, park ederken gerilmeyeyim diye devreye girmeyen start stopum, silecek lastiklerim eskimesin diye her seferinde farklı pozisyonda bırakan sileceklerim, elim ayağım beynim olan, tam istediğim gibi öten park sensörlerim var

bundan sonra araç alırken ben bu kadar standartı nasıl yanımda götürüp başka araç alıcam?

onu düşünüyorum...

yağmur sensörüm, otomatik klimam, kararan dikiz aynam, cruise controlüm olacaktı. üzerine hayalleriyle yaşadığım xenonum olacaktı.

artık hayatımda el freni yok, ışıklarda frene basmak yok, motor sesi yok, dikiz aynasından kar temizlemek yok ısıtma var 

bunların yanında camlarımı silerken rahatsız olmayayım diye iç sirkülasyonu açan klimam, park ederken gerilmeyeyim diye devreye girmeyen start stopum, silecek lastiklerim eskimesin diye her seferinde farklı pozisyonda bırakan sileceklerim, elim ayağım beynim olan, tam istediğim gibi öten park sensörlerim var

bundan sonra araç alırken ben bu kadar standartı nasıl yanımda götürüp başka araç alıcam?

onu düşünüyorum...
Cuk diye oturdu bu güzel samimi yazı yerine..

Sahipsiz kaldığı yaban ellerden alıp geldiğiniz için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

onu düşünüyorum...
hocam bu anlatıma ne dene bilirki sadece şapka çıkarılır buda aşk ın başka hali  :000296-medium:

Benimkini forumun bütün konularına konularındaki binlerce sayfayla ve yüz binlerce kelimeyle ifadeye çalıştım..

Ama bir beni bağışlasın ismini anımsayamadığım bir dostumun mottosu bütün bu sayfalara önce bu cümle söylendikten sonra "çünkü" diyerek bütün konuları okuyabilirsiniz insanda hayranlık uyandıran detaylar saklı...

"Golf alırsanız sadece otomobil almış olmazsınız" desem...ezcümle olarak?
Buradayım Değerli Hocam [emoji2]

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt