Yolda Sol Ayna Camı Düştü

oslu61

Yeni Üye
İsim
Aslan
Merhabalar, 

Golf 7 2013 model aracımla hareket halindeyken sol ayna cami düştü. E5 te olduğum için durup alamadım. Ayna caminin böyle düşmesi normal midir ? Sadece cami değiştirsem yeterli olur mu ?

20210206_112300.jpg

Merhaba geçmiş olsun elimde sağ ayna camı var. Camı değiştirsen yeterli. 

Gecmis olsun hocam

Foto cok ilginc ayna duruyor gibi yerinde kor nokta cizgilerinden oyle anlasiliyor

Sanki ayna kavrulmus gibi ve aynanin kenarlari pürüzlü duruyor yan sanayii ayna mi acaba

@Tanju1616 Tesekkurler sag ayna sağlam sadece sol düştü. Fiyat olarak ne kadar tutar ?

@HONEY Tesekkurler hocam. Ayna yerinde duruyor sadece yansıtıcı yüzey düştü. Ayna fabrikasyon. @AhmetCakmak in dediği gibi ayna isitici sürekli açık kullanmadan kaynaklı olabilir.

Gecmis olsun hocam

Foto cok ilginc ayna duruyor gibi yerinde kor nokta cizgilerinden oyle anlasiliyor

Sanki ayna kavrulmus gibi ve aynanin kenarlari pürüzlü duruyor yan sanayii ayna mi acaba
Beyaz iz olduğundan öyle duruyor abi. 

@AhmetCakmak evet hep ayna isitici açık kullanıyordum. Bundan sonrası için artik sadece ihtiyaç halinde acacagim. Bilgi için teşekkürler 
Çıkma bulursunuz bence 50-100 liraya. Serviste pahalıdır. Çıkma camı siyah silikon ile yerine yapıştırabilirsiniz.

Gecmis olsun elimde orijinal sag-sol isitmali ayna cami var. Hepsini 300 e veririm

Geçmiş olsun. Tükedim dünyası, her türlü ömrü bitiyor ürünlerin. Bu da aynı şekilde olmuş.

Forumda kör nokta yapan çok kişi var. Eminim aradığınız parçayı uygun fiyatlı bulabilirsiniz. 

Ben kör nokta yaptığımdan boşa çıkmıştı yanlız dün sağı ve solu ayrı ayrı kişilere sattım pazartesi günü sol aynayı alan vazgeçerse size yazarım. Arkadaşların dediği gibi ayna ısıtmasını açık unutmuşsunuz benden satın alan birisininde aynı sizinki gibi yere düşmüş kırılmış.

benimde sağ ayna düştüm düşecekti madem düşeceksin dedim çektim aldım 402 ile güzelce yapıştırdım :D

@oslu61 yanlış yazmışım hocam sol ayna camı var elimde sağı satmıştım. 150 TL veririm. Diğerinide 150 satmıştım

Geri
Üst Alt