Arka tamponla çamurluk arasındaki küçük taşlar

burakplt

Üye
İsim
Burak
Selamun aleyküm herkese

Umarım herkes sağlıklı sıhhatli afiyettedir.

resimde de gösterdiğim arka tamponla çamurluk arasında çok sayıda küçük mıcır taşlardan dolmuş ince bir takım karton vs ile denedim basınçlı su tuttum çıkmadı çıkatmaya çalıştığımda da boyayı kaldırıyor ve sıkışmış durumda sizce zarar vermeden ne şekilde çıkarabilirim sabunlu su falanda denedim her iki taraftada var arka kısımda. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden okuyup yardımcı olanlara teşekkür ederim28B18BB4-9E81-46EB-8323-AE48F74B6F6B.jpeg

Davlumbazın tampon tarafında tamponla çamurluğu birleştiren vida var onu sökün . Dış stopları söküp ordaki vidalarıda sökün aralayıp temizleyin .

@mbonat teşekkür ederim cevap için sizlerde de böyle oluyormu ilk kez başıma geldi bu durum. Dediğiniz yolları yapabileceğimi sanmıyorum çünkü hiçbir tecrübem ve cesaretim yok başka bi yolu yokmudur boyaya zarar vermeden çıkarabileceğim

Golf 6 da çok yaşardım henüz 7.5 da yaşamadım gerçi sıcak asfalt oldu etraf

@mbonat teşekkür ederim cevap için sizlerde de böyle oluyormu ilk kez başıma geldi bu durum. Dediğiniz yolları yapabileceğimi sanmıyorum çünkü hiçbir tecrübem ve cesaretim yok başka bi yolu yokmudur boyaya zarar vermeden çıkarabileceğim
hocam zamanla kendisi çıkar bence 

@burakplt davlumbazın orada vidalar var onları gevşetince aradan düşüyürlar bir deneyin zor bir şey değil

@xfree37 teşekkürler hocam hangi anahtar gerekiyor oraya ayarlamaya çalışayım bilginiz var mı iki vida söksem yeterli olurmu hafif açtırsam yeterli olur 

Geri
Üst Alt