2020 1.5 tsı comfort cam tavan dsg

Sc3737

Üye
İsim
Serkan
9000 km de beyaz renk boya Tramer yok 

konu açmada harf / noktalamaya  ücret  alınıyor olsa gam yemem de 

selamı zaten unuttuk
Eleştiriye tamamen katılıyorum zira burası her şeyden önce araç konusunda  ortak yönleri olan  insanların bir araya geldiği sosyal bir forumdur. Dolayısıyla burada en temel özellik samimi,doğru, açık ve anlaşılır bir dil kullanılmasıdır. Bu sebeple konuyu açan arkadaş biraz daha hassas ve dikkatli olursa  seviniriz. Saygılarımla... 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ozan4050 eleştiri amaçlı yazmadım zaten. 

50 golf sayfası olsa birine daha yazayım diye yazsa anca bu kadar olur ... gerçi copy-past denen icatta var.

cevap yazmamak lazım desem, admin de yazmış  diyeceksiniz 🤐

Yeni kasa çıkması 7.5 kasayı öldürdü

@Sc3737 

Ooo hocam hoşgeldiniz

İlana koymamış mıydınız o zamanlar ?

5 ay olacak neredeyse. 

Fiyatları en iyi siz özetlersiniz sürekli takip ettiyseniz

Yeni kasa çıkması 7.5 kasayı öldürdü
evet şubat martta 7,5 piyasası ölüydü, 2020 ekimde 280bine alıcısı olan aracımı 2021 martta 260bine satabilmiştim, şimdi satsam 275-280den aşağı vermezdim.  

şu an yeni kasanın manueli bile sıfırı %80lik dilime girdi. takip ettiğim kadarıyla baya hareketlenmiş bu aralar. 230bine midline plus manuel satılan piyasada sizin aracınız  290-300e gitmesi lazım.

burada şöyle bir handikap olabilir belki, 1.5tsi sıfır alırken pahalı ama ikinci elde insanlar ucuz olsun 1.0tsi tercih edebiliyorlar veya madem pahalı alıyoruz o zaman tdi olsun diyebilirler.. yani 1.5tsi motor ikinci elde hakkettiği değeri bulmayabilir.

Geri
Üst Alt