Security Access error

Kzbek00

Yeni Üye
İsim
Kaan
Merhaba dostlar umarım iyisinizdir kodlama işine yeni başladım sayılar birkaç ozzeligi aktif ettim kadran selamlama,ek yakıt gibi ancak ayna indirme ozzeligini yapmaya çalıştığımda güvenlik kodu hatalı diyor acaba şifre mi farklı bilgisi olan varsa söylerse sevinirim

İyi forumlar

IMG_20210203_175647.jpg

Ayna indirme longcoding den yapiliyor, orda şifre olmaması lazim. Direk kodlamayi denediniz mi?

Ayrica yanlis hatirlamiyorsam kapı modullerinde adaptasyonda da sifre yoktu.

Hani kendini tanıtmayanlara yardım yoktu?

@CemK internetten baktığımda öyle gözüküyor Security Access olmadan denedim ancak çalışmadi malesef

Programı kapatip tamamen, bastan açıp sifre girmeye çalışmadan longcoding e girip deneyin, sifresiz calismasi lazim.

araç nedir kaç model? 

Güvenlik numarasını yazarken sağ kısımda bulunan numerik tuşlar yerine harflerin üstündeki numaraları kullanmayı deneyebilirsiniz. Bir kaç defa böyle bir durum yaşamıştım. Kabul edilmedi dese bile girip kodlama yapılabiliyordu yani güvenlik anahtarı gerekir uyarısı vermiyordu.

@Ufuk31 2015 midline plus golf

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kzbek00 kabul etmesi lazım diğer arkadaşların dediği gibi kabloyu söküp kontagı kapatıp tekrardan açın deneyin.09 central kanalına girmeye çalışıyorsanız 31347 şifresi zaten şifre girme yerinde biraz bekleyince şifreyi veriyor ona girceksiniz. 

Geri
Üst Alt