rline & gti

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
merhabalar uzun süredir aktif değildim malum koşuşturmaca üniversite sınavlar derken sonunda yavaş yavaş geri dönmüş oldum. aracımı yakın zaman içerisinde rline yada gti çevirme gibi bi düşüncem var aracım 2019 model golf 7,5 ve sizlerden bilgi ve fikir almak istiyorum fikirleriniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederim şimdiden aracımda durban var durban jantlar ile gti olmaz diyen çok var jant değiştirmen gereken vesayre gti sonradan dönüşümde orjinal olmuyor diyen var rline herşekilde orjinal olur satarken de işe yarar diyen var. sizlerden fikir bekliyorum 

merhabalar uzun süredir aktif değildim malum koşuşturmaca üniversite sınavlar derken sonunda yavaş yavaş geri dönmüş oldum. aracımı yakın zaman içerisinde rline yada gti çevirme gibi bi düşüncem var aracım 2019 model golf 7,5 ve sizlerden bilgi ve fikir almak istiyorum fikirleriniz ve düşünceleriniz için teşekkür ederim şimdiden aracımda durban var durban jantlar ile gti olmaz diyen çok var jant değiştirmen gereken vesayre gti sonradan dönüşümde orjinal olmuyor diyen var rline herşekilde orjinal olur satarken de işe yarar diyen var. sizlerden fikir bekliyorum 
bence de en mantıklısı r line olacaktır hocam :)  ben de sırf jantlar için Gtı görünüm yaptım :)  

Açıkcası Rline ile de Durban'lar biraz sırıtacaktır benim gözümde. Jurva veya Sebring takası sizin için uygun olur. 

Aracınız comfortline olsaydı, farlarınız halojen olsaydı. Kırmızı çizgili far + GTI set derdim belki fakat şu aşamada bence böyle bir seçenek yok. Rline komple dış yapıp Sebring bulabilirseniz Durbanlarla takaslı tadından yenmez benim gözümde.

hepinize teşekkür ederim jantlar bir süre daha benimle durucak gibi :)

Geri
Üst Alt