Herkese merhaba...

İsim
Ahmet
Herkese merhabalar.

İsmim Ahmet. Aranıza Ankara'dan katılıyorum. Yaklaşık 5 ay önce bir golf sahibi oldum. Araç araştırırken ve özelliklerini incelerken siteyi keşfettim. Uzun zamandır takip ediyordum ve hem kafamda bulunan sorulara sizlere danışarak cevap bulmak, hem de kendi bilgilerimi sizlerle paylaşabilmek için artık üye olayım dedim :)   Herkese öncelikle sağllıklı yıllar diliyorum.

Ayrıca forumun yeni üyesi olarak hiç girdim olmamasına ve tanınmamama rağmen sorularımı cevaplayan @agacmalzeme, @Yehanoha, @tiesay ve @GodThread hocalarıma da teşekkür ediyorum.

İyi forumlar...

Hoşgeldiniz iyi forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese merhabalar.

İsmim Ahmet. Aranıza Ankara'dan katılıyorum. Yaklaşık 5 ay önce bir golf sahibi oldum. Araç araştırırken ve özelliklerini incelerken siteyi keşfettim. Uzun zamandır takip ediyordum ve hem kafamda bulunan sorulara sizlere danışarak cevap bulmak, hem de kendi bilgilerimi sizlerle paylaşabilmek için artık üye olayım dedim :)   Herkese öncelikle sağllıklı yıllar diliyorum.

Ayrıca forumun yeni üyesi olarak hiç girdim olmamasına ve tanınmamama rağmen sorularımı cevaplayan @agacmalzeme, @Yehanoha, @tiesay ve @GodThread hocalarıma da teşekkür ediyorum.

İyi forumlar...
Hoş geldiniz, Golf'ünüz hayırlı olsun.  (y)

Aramıza hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. 

Kendinizi tanıttığınız ve ilk mesajınız soru olmadığı için ayrıca teşekkür ederim  (y)

@pharmacisth Hep derim, forumlar arşiv niteliğindedir. Buraya yazılan bilgiler, ileride üye olacak arkadaşlar için de bir bilgi kaynağı olmaktadır. 

Hoş geldiniz. 

Aramıza hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Aracınız hayırlı olsun, tekerinize taş değmesin  :)

Bilgi paylaşımına tam gaz devam hocam  (y)

Geri
Üst Alt