2013 Aralık trafiğe çıkış 1.4 tsi Highline Manuel Bol Opsiyonlu

Baho_34

Katılımcı Üye

İsim
Mert Bahadır
Herkese sağlıklı günler dilerim. 2013 Aralık trafiğe çıkış 83 Binde Golf 7 Manuel 1.4 Tsi Highline manuel sahibiyim. Opsiyon olarak aracımda Ergoactive Masajlı ısıtmalı koltuk,Keyless,Renkli Ekran ve Alarm mevcut. 30 bine kadar yetkili servis sonrası özel servis bakımlı. Geçen sene yetkili servisde tüm amortisör ve yayları komple yenilettim. Ayrıca aracımın Debriyaj seti, Triger seti,V Kayışı,V kayış gergi bilyasi, Devirdaim pompası,Bujileri, Antifrizi G13, Fren hidrolik ve Şanzıman yağı dahil herşeyi yenilettim.4 Lastik 76 bin km de yeniledim(Goodyear EGP) XL. Sizce ne kadar eder??? Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu dönemde araçlarımız istediğimiz fiyatları etmiyor yasa kadar beklemek gerek...

MK8 life manuel  cok büyük ihtimalle ilk etapta 230 bin liradan satilacak, sonra euro kuruna göre assagi veya yukari yönde fiyati degisir ama tahminim haziran ayina kadar 230 bin üstüne cikmaz, bu durumda sizin arabanin fiyati tepe taklak gider, piyasa bunun farkinda oldugu icin arabaniz kolay kolay satilmaz

Örnek olarak 2019 1.0 tsi comfort manuel 10 bin km muadili sifir km mk 8 life 230 binden piyasaya ciktigi anda 180-190 bine iner, polo manuel bayide 180 bin lira demeyin, zincirleme hepsi iner, polo manuel zaten suan 160 bin lira altina satilmali

Tabiki yazdiklarimin terside olabilir bu yüzden suan ortalik toz duman

Hersey 1 ay icinde belli olur

Bende golf fiyatlari belli olmadigi icin araba almayi erteledim, golf mk8 piyasaya yön verecek, leon önden hazirligini yapti, tek handikap ÖTV, artabilir!!

Tabiki YTD

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym Bu gidişle aracımızı çürüyene kadar kullanacağız sanırım...

Geri
Üst Alt