Küçük hasar , mini onarım tavsiye

emrah_

Üye
İsim
Emrah
Arkadaşlar merhaba , 1 ay içerisinde başıma gelen olayları sizinle paylaşmak istedim ;

Öncelikle aracımda sadece sağ ön çamurlukta boyasız göçük düzeltme işlemi vardı harici hatasızdı.

Yılbaşı haftası aracımın 3 kapısını saca inecek seviyede çizmişlerdi geçen hafta ustaya bıraktım 3 kapıya da lokal boya yapıldı perşembe akşamı aldım aracı ve üstünü örttüm bugün sağ arka lastiğin indiğini fark ettim ki vida girmişti janta yük binmesin diye lastikçiye götürmek için üstünü açtım birde ne göreyim şok oldum ya vurup kaçtılar , yada çekiçle vurmuşlar sol arka çamurluğa bütün keyfim kaçtı..

Auto King mini onarımdan sol çamurluk düzeltilir mi fikirlerinizi almak isterim

Bir de araç 2014 model 1.4 tsi highline 48.000 km de bu işlemler araç ne kadar bir değer kaybı yaratır

WhatsApp Image 2021-01-23 at 20.57.21.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-23 at 20.57.20 (1).jpeg

WhatsApp Image 2021-01-23 at 20.57.20.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-23 at 20.23.36.jpeg

@emrah_ gecmis olsun, deger kaybi olmaz, degisen bir parca yok, siz söylemezseniz exper cok usta degilse göcük düzeltmeyi anlamaz, opak beyaz renkte rötüs hic problem olmuyor, deger kaybi komple boyanmadigi icin olmaz, gerci pazarliga bagli, ben düsürmezdim

forumda daha önce bu konuda paylasim olmustu, bende lazim olur diye ekran fotografi almistim,

bu usta gercekten cok iyi, arka camurluk en zor düzeltilen yer olmasina ragmen %100 düzeltmisti

Ekran fotografi:

Ekran Resmi 2020-09-04 16.48.46.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym teşekkürler hocam , wptan resimleri gönderip bi fiyat almaya çalışayım . Kasko firmalarının anlaşmalı olduğu Auto King gibi işletmeler hakkındaki fikriniz nedir.

@krym göçük düzeltme de olsa aracı satarken söylememek hoş değil bence hocam. @emrah_ hocam göçük düzeltme işlemi için otoking pek başarılı olmayabiliri dönüşü olmayan bir duruma sokabilirler aracı. İllada kaskodan yaptıracaksanız başka imkanları varmı araştırın. Misal anadolu sigortanın istanbulda iki tane göçük düzeltme işi yapan yeri vardı.

@krym hocam , dediğin yerden fiyat aldım , boyasız onarım yapılır 750 tl yi bulur dedi . 1-2 yer daha araştıracağım duruma göre fiyat ve yapılan işlem hakkında detayları burada paylaşırım

@caglar_61 hocam selamlar , yapılan işlemlerin hepsinin resmi mevcut bir gün aracı satmayı düşünürsem bütün servis kayıtları ve yapılan işlemlere ait fotoğrafları alıcı ile paylaşacağım :)  

@caglar_61 exper anlamaz derken usta cok kaliteli is yapar niyetinde söyledim

ben  söylerim göcük düzeltmeyi, söylemekde lazim, ben cakallara arabami satmam, efendi adama satarim, son sattigim arabada da herseyi söyledim, alici expere bile sokmadi

Geri
Üst Alt