golf 4 2001 comfortline için gizli özellik

İsim
Ahmet
merhaba 2001 golfum için gizli özellikleri açmak isitiyorum  elinde kod olan var mı kadran selamla vs

@Ahmet Oğul  yanlış bilgilendirmek istemem ama 2004 öncesi destek yok 

@Ahmet Oğul merhabalar malesef bu model için gizli özellik yok gibi birşey kadran selamlama flash atılarak yapılabilir

Camların otomatik kapanması kodlanabiliyor. Bir de alarm kodlaması var. Açıp kapattığınızda bip bip öter. 2004 pacific aracıma yaptırmıştım. Başka özellik var mı bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Camların otomatik kapanması kodlanabiliyor. Bir de alarm kodlaması var. Açıp kapattığınızda bip bip öter. 2004 pacific aracıma yaptırmıştım. Başka özellik var mı bilmiyorum.

Aracım 2004 model Mk4 Comfortline.

Bahsettiğiniz bu kodlamaları nasıl yapabileceğimizi tarif eder misiniz?

Bazı forumlarda ve Youtube'da bu araçlardaki bazı özelliklerin kapalı olduğu ve açılabildiği söyleniyor. Mesela araç 20-30 km hıza ulaştığında kapıların otomatik olarak kilitlenmesi vs. Ancak tarif edilen şekilde bu özellikleri aktifleştiremiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa eminim benim durumumdaki diğer Golf sahibi arkadaşlara da çok yardımcı olacaktır.

Aracım 2004 model Mk4 Comfortline.
Bahsettiğiniz bu kodlamaları nasıl yapabileceğimizi tarif eder misiniz?
Bazı forumlarda ve Youtube'da bu araçlardaki bazı özelliklerin kapalı olduğu ve açılabildiği söyleniyor. Mesela araç 20-30 km hıza ulaştığında kapıların otomatik olarak kilitlenmesi vs. Ancak tarif edilen şekilde bu özellikleri aktifleştiremiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa eminim benim durumumdaki diğer Golf sahibi arkadaşlara da çok yardımcı olacaktır.
Bu forumda bulamayabilirsiniz bunları. Eskiden vwturk diye bir forum var. Oradan birisine yaptırdım. Nasıl yapıldığını bilmiyorum. Youtube dan bir aratın isterseniz belki video olarak koymuştur biri.

Bu forumda bulamayabilirsiniz bunları. Eskiden vwturk diye bir forum var. Oradan birisine yaptırdım. Nasıl yapıldığını bilmiyorum. Youtube dan bir aratın isterseniz belki video olarak koymuştur biri.

Cevabınız için teşekkür ederim. Foruma yazmadan önce baya bi aramıştım nette tam bir tarif yok ne yazık ki. Araştırmaya devam diyoruz o zaman. Vwturk'e de tekrar göz gezdiririm.

Geri
Üst Alt