Elinde kodlama listesi olan var mı?

cemtan

Yeni Üye
İsim
Cem
Dostlsr elinde döküman şeklinde kodlama listesi olan varmı atıyorum jetta golf passat diye ayrılmış şekilde?

Yeni.başladım bu işe dostlar ondan istedim bazı kanallarda istenilen olmuyor farklılık gösteriyor daha tecrübeli olan arkadaşlardan yardım mantığında istedim açıkcası

İşte hocam her arabanın aynı değil ya Sen de tecrübe kazanıp doğruyu bulacaksın. 

Yeni.başladım bu işe dostlar ondan istedim bazı kanallarda istenilen olmuyor farklılık gösteriyor daha tecrübeli olan arkadaşlardan yardım mantığında istedim açıkcası
Hocam yemek yerken bile elimizi ağzımıza götürmemiz gerekiyor; öyle armut piş, ağzıma düş olmuyor maalesef.

"Yardım mantığında" istediğiniz dokümanları yine yardım mantığında mı kullanacaksınız yoksa para mı kazanacaksınız bu işten?

Siz de diyorsunuz, yeni başladım bu işe diye. Emek ve vakit verirseniz olur zamanla. Sağa sola saldırarak değil.

@mbonat jetta ama ben diğer araçlara da yapmak istiyorum mesala video oynatma felan

@frknyldrm sağa sola saldırdığım yok bu işe yeni başladım evet ama çevremdeki insanlara da yardım etmek istiyorum ne alakası var saldırmayla felan xaten yapıyorum çoğunu bana atıyorum video oynatma felan gerek 

@frknyldrm sağa sola saldırdığım yok bu işe yeni başladım evet ama çevremdeki insanlara da yardım etmek istiyorum ne alakası var saldırmayla felan xaten yapıyorum çoğunu bana atıyorum video oynatma felan gerek 
Çoğunu yapıyorsanız listelere ihtiyacınız yoktur. Ne var ne yok alayım tarzında bir başlık olunca insan farklı düşünüyor.

Geri
Üst Alt