Anadolu yakası expertiz tavsiyesi

Omer_Kahraman

Katılımcı Üye

İsim
Ömer kahraman
Arkadaşlar selamlar. Kısmetse yarın Maltepe’den ikinci el polo alacağız. Bölgenin yabancısı olduğum için expertiz yaptırabileceğim güvenilir bir firma arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam oto rapor fena değil gibi. 2 yıl önce aracımızı satarken Ümraniye şubesinde kontrol ettirdiğimde bildiğim şeyleri eksiksiz söylemişlerdi. Onun dışında bilemiyorum Maltepe tarafında.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayirlisi olsun simdiden

Ekspertiz sonrasi pendik gazi burma da bulusalim

Hepinize teşekkür ederim. Sanırım piyasaya kanıp tarcanlardan yana kullanacağım şansımı [emoji4]

hocam en güzeli servis eksperi bizim Bi abi golf 7 aldı kayıtlarda bile çıkmayan ağır hasar serviste çıktı en temizi servis 

[mention]golfcu91 [/mention] yetkili servisler konusunda geçen ankara'da eksik bilgi ile karşılaştık.mide bulandırıxı değil ama yine de yetkili vw servisinde bu durum canımızı sıkmıştı.Ben bahsettğim gibi d-expertte garantili olarak baktırmıştım.sayfasından paketleri ve fiyatlarını görebiliyorsunuz

...

Size önerim bazı firmalar tornavida ile çentik atıp boya kontrolü yapıyormuş aracın başında durursanız daha iyi olur.
Uyarınız için teşekkürler. Dikkate alacağım.

Master oto ekspertiz ümraniye tavsıye ederım mukemmel bır fırma

Tarcanlara gittik. Memnun kaldık. Boyasız olarak ilana konulan araçta boyalı parçalar çıktı. Yalnız dikkatimi çeken boyaların mikron olarak göstermemesine rağmen çok ince yüzeysel yapılmasıydı. Ustalar bir parçanın tamamen, bir parçanın ise lokal boyandığını söyledi. Bu boya işini herkes anlayamazdı bence. Fiyatta anlaşamadık almaktan vazgeçtik. Tarcanlar deneyimimden memnun kaldım. Yorum yapan herkese teşekkürler.

Geri
Üst Alt